AS 24 z nową stacją paliw w Wyżnem | MOTOFAKTOR

AS 24 z nową stacją paliw w Wyżnem

person Redakcja 18/03/2021

Kierowcy pojazdów ciężarowych mogą już korzystać z nowej stacji paliw AS 24. Wyżne to 31 lokalizacja na drogowej mapie Polski.

Ponad 30 lat temu firma AS 24 została wyodrębniona z koncernu energetycznego TOTAL. Jej zadaniem jest zapewnienie wszechstronnego wsparcia branży TSL. Konsekwentnie budowana międzynarodowa sieć stacji paliw liczy obecnie ponad 16 tysięcy punktów własnych i partnerskich. Właśnie dołączył do nich kolejny w Polsce.

Pomimo obecnej sytuacji na świecie nie rezygnujemy ze swoich planów rozwoju w Polsce. Czujemy się współodpowiedzialni za sprawne działanie transportu kołowego, a trudno o nim mówić bez zapewnienia efektywnie rozmieszczonych stacji paliw. Naszą sieć uzupełniamy o Wyżne, miejscowość leżącą w korytarzu drogowym łączącym Kraje Nadbałtyckie z południem Europy. Cyril de Kergommeaux Dyrektor Zarządzający AS 24 Polska

 

Nową lokalizacją stacji AS 24 jest Wyżne w województwie podkarpackim. Znajduje się przy drodze krajowej numer 19 (przy planowaniu trasy pomocne będą współrzędne GPS 49.9295, 21.8745). Jak w każdym punkcie AS 24 kierowcy pojazdów ciężarowych mają zapewniony szeroki podjazd z wysokimi wiatami i wydajne dystrybutory z możliwością równoległego tankowania dwóch zbiorników olejem napędowym. Dostępny jest także Ad Blue. Płatność dokonywana jest za pośrednictwem kart paliwowych AS 24 i AS 24 Eurotrafic.

 

Wyżne działa w formacie stacji partnerskiej prowadzonej przez firmę ICE Paliwa. Kierowcy mogą skorzystać z dodatkowych usług, jak strzeżony parking, myjnia dla pojazdów ciężarowych, kabiny prysznicowe, bar czy sklep.

 

Źródło: AS 24

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).