To był tydzień! (7) - MOTOFAKTOR

To był tydzień! (7)

person Redakcja 21/02/2021

Najważniejsze wydarzenia w polskiej (i nie tylko) branży aftermarketowej w dniach 15 - 21 lutego 2021 r.

Minął przedostatni tydzień lutego, w którym działo się dużo również w branży aftermarketowej. Santander Bank Polska oraz KPMG z PZPM opublikowały swoje raporty odnośnie nastrojów w branży moto, które wskazują, że branża może z optymizmem patrzeć w przyszłość. Wyniki swojego badania opublikowały też InsightOut Lab i VW, w którym sprawdzono wiedzę polskich kierowców o samochodowym napędzie hybrydowym.

 

Siódmy tydzień bieżącego roku był też czasem podsumowań. PZPO podsumowało sytuację na rynku oponiarskim w roku 2020, a Hankook Tire sprzedaż ogumienia w tym samym okresie.

 

URSUS oraz BLF Corporation podpisali Memorandum of Understanding w celu wspólnego opracowania elektrycznego pojazdu dostawczego. Z kolei Northvolt zainwestuje 200 mln dolarów w budowę fabryki w Gdańsku. Za to koncern Volkswagen wraz z Microsoftem zdecydowały się na zacieśnienie współpracy pod kątem rozwoju systemów automatycznej jazdy.

 

Nokian Tyres poinformował, że kończy już budowę swojego nowego ośrodka testowego w Hiszpanii, który pozwoli na testowanie opon letnich, zimowych i całorocznych bez względu na porę roku.

 

Denso zapowiedziało start kolejnej edycji “League of True Mechanics” na swoim portalu szkoleniowym. Z kolei na stronach internetowych i w pozostałych mediach zarządzanych przez Inter Cars pojawił się tajemniczy puzzel.

 

Firma EUROPART po raz pierwszy otrzymała wyróżnienie TOP 100 konkursu innowacyjności, a BILSTEIN został doceniony przez czytelników najważniejszych niemieckich pism motoryzacyjnych.

 

W Gdańsku doszło do napadu i pobicia właściciela warsztatu samochodowego przez niezadowolonego klienta.

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).