Niezadowolony klient pobił właściciela warsztatu samochodowego

Niezadowolony klient pobił właściciela warsztatu samochodowego

person Redakcja 18/02/2021

Niezadowolony z usługi klient zażądał zwrotu pieniędzy, pobił i okradł właściciela warsztatu samochodowego w Gdańsku.

Policjanci z komisariatu w Gdańsku Wrzeszczu zatrzymali mężczyznę, który miał uczestniczyć w rozboju dokonanym na 66-latku, właścicielu warsztatu samochodowego – informuje “Dziennik Bałtycki”.

 

“Policjanci z komisariatu we Wrzeszczu pracowali nad sprawą rozboju, do którego doszło 27 stycznia w jednym z warsztatów samochodowych. Dowiedzieli się, że dwóch mężczyzn niezadowolonych z usługi zaatakowało pokrzywdzonego. Przywrócili go na ziemię i zażądali zwrotu pieniędzy. Gdy pokrzywdzony odmówił, napastnicy okradli go, zabrali mu portfel, telefon, dokumenty i uciekli” – mówi w rozmowie z “Dziennikiem Bałtyckim” st. asp. Karina Kamińska, oficer prasowa Komendanta Miejskiego Policji w Gdańsku.

 

66-letni właściciel warsztatu miał zostać przewrócony na ziemię, a 45-latek razem z kompanem, którego tożsamości, jak dotąd nie udało się ustalić, według funkcjonariuszy, uciekł z miejsca zdarzenia. Policjanci cały czas pracują nad zatrzymaniem jego wspólnika. Za rozbój grozi 12 lat więzienia.

 

Więcej TUTAJ

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).