Grad nagród dla BILSTEIN od użytkowników - MOTOFAKTOR

Grad nagród dla BILSTEIN od użytkowników

person Redakcja 19/02/2021

Produkty BILSTEIN ponownie zostały docenione przez użytkowników. Wśród wyróżnień są też produkty do aut sportowych oraz klasyków.

Od lat w organizowanych przez pisma motoryzacje plebiscytach, produkty marki BILSTEIN osiągały najwyższe pozycje. Nie inaczej było w 2020 roku, w którym przyznano kolejnych sześć nagród.

 

Czytelnicy magazynu “Sport Auto” wskazali na BILSTEIN w kategoriach “Amortyzatory” (60,9% głosujących) i “Zawieszenie sportowe” (55,6%).

 

Z kolei w plebiscycie “Auto Zeitung” marka BILSTEIN zwyciężyła w kategorii “Zawieszenie sportowe” (28,2%). To dwunasty z rzędu tytuł i dodatkowe wyróżnienie “Goldene Top Marken 2020”.

Swoje zdanie wyrazili również czytelnicy miesięcznika “Auto Motor und Sport”. W plebiscycie “Best Cars 2020” marka BILSTEIN zajęła pierwsze miejsce w kategorii “Zawieszenie sportowe” (68,2%).

 

Pomimo upływającego czasu BILSTEIN niezmiennie oferuje amortyzatory do starszych modeli samochodów. Doceniają to miłośnicy young- i oldtimerów. Dowodem na to jest pierwsze miejsce w kategorii “Zawieszenie” przyznane przez czytelników magazynu “Motor Klassik” (74,9%).

 

I jeszcze jedno wyróżnienie z 2020 roku. Tym razem w plebiscycie szwajcarskiego pisma “Auto Illustrierten” głosujący najczęściej wskazywali na BILSTEIN w kategorii “Zawieszenie” (16,8%).

 

Źródło: BILSTEIN

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).