EUROPART wyróżniony za innowacyjność w handlu - MOTOFAKTOR

EUROPART wyróżniony za innowacyjność w handlu

person Adrian Januszkiewicz 18/02/2021

Podczas tegorocznego konkursu innowacyjności TOP 100 firma EUROPART po raz pierwszy otrzymała wyróżnienie TOP 100.

To wyróżnienie jury przyznaje szczególnie innowacyjnym przedsiębiorstwom. Dystrybutor części zamiennych do pojazdów użytkowych oraz wyposażenia warsztatowego, z siedzibą w Hagen oraz z siecią ponad 290 oddziałów sprzedażowych w 27 krajach Europy, należy do najbardziej innowacyjnych firm w Niemczech.

To cenne wyróżnienie potwierdza mocną pozycję EUROPART w obszarze innowacyjności. Szczególne podziękowania należą się przede wszystkim naszemu zaangażowanemu zespołowi wysoce zmotywowanych i kompetentnych pracowników, którzy codziennie angażują się pełni pasji na rzecz potrzeb naszych klientów. Olaf Giesen CEO EUROPART

 

Podczas konkursu firma EUROPART przeszła kompletny i szczegółowy proces wyboru. Na zlecenie compamedia, organizatora konkursu na innowacyjność TOP 100, badacze innowacyjności Dr Nikolaus Franke i jego zespół badali innowacyjność przedsiębiorstwa. Naukowcy określili dokładnie 120 kryteriów kontroli.

Sytuacja związana z koronawirusem przyspieszyła proces digitalizacji

Digitalizacja w EUROPART jest priorytetem od wielu lat. Ciągły rozwój i nowe, innowacyjne koncepcje, pozwalają na uproszczenie i przyspieszenie procesów. Rozbudowa użytecznych funkcji dla klientów jest na pierwszym planie. System zamawiania online i doradztwo EWOS zapewniać mają szybkie i niezawodne identyfikowanie części na podstawie numerów VIN.

 

Użytkownik może dodatkowo porównywać artykuły, wyliczać koszt napraw, wprowadzić i modyfikować dane floty, ma dostęp do faktur i dokumentów dostawy. Dodatkowo klienci mają do dyspozycji w EWOS instrukcje naprawy, czasy robocze, plany konserwacji, wartości nastawy i kontroli. Mobilna wersja na smartfony to również skaner artykułów, zapewniający dodatkowe praktyczne funkcje.

Studio filmowe 360 stopni do prezentacji produktów online, szkoleń i konferencji

EUROPART stawia na nowoczesne studio filmowe 360 stopni, w tym powierzchnię prezentacyjną Show-Trailer. Nowoczesne studio jest wyposażone w ekran LED-owy i umożliwia transmisję live z zastosowaniem 24 różnych pozycji kamery. Innowacyjne wyposażenie jest przydatne do eventów cyfrowych np. prezentacji produktu, spotkań, konferencji. Pierwszy event online firmy EUROPART liczył ponad 500 uczestników. Dzięki swoim możliwościom studio 360 stopni uzupełnia system zamawiania oraz doradztwa EWOS.

Innowacja to podstawa naszego sukcesu w przyszłości. Dlatego inwestujemy dalej w innowacyjne rozwiązania i technologie na korzyść naszych klientów i ponad 1600 pracowników. Wyróżnieni znakiem TOP 100 2021 jest dowodem, że z tą strategią jesteśmy na dobrej drodze. Olaf Giesen

 

Źródło: EUROPART

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).