To był tydzień (5)

To był tydzień (5)

person Joanna Piszcz 5/02/2023

To był tydzień - najważniejsze wydarzenia w polskiej (i nie tylko) branży aftermarketowej w dniach 30 stycznia - 5 lutego 2023 r.

Przegląd najważniejszych wydarzeń tygodnia zaczynamy od informacji o nowych sojuszach i inwestycjach. Firmy ZF i Wolfspeed ogłosiły strategiczne partnerstwo obejmujące utworzenie wspólnego ośrodka badawczo-rozwojowego systemów i urządzeń z węglika krzemu. Ponadto ZF CVS wyposażyła tor testowy pojazdów użytkowych w Jeversen we własną sieć kampusową 5G o dużej mocy.

 

Inter Cars uruchomił Centrum Kompetencji Silnikowej, które będzie edukować mechaników oraz wspierać ich w doborze części do tego układu.

 

Hengst SE przejął biuro INEX Consulting w Warszawie wraz z jego pracownikami. Z kolei Castrol CEE podpisał umowę o współpracy w Polsce z nowym importerem samochodów Jaguar, Land Rover i Range Rover, firmą Inchcape JLR Poland.

 

Firma AS-PL ponownie znalazła się w gronie laureatów piętnastej edycji prestiżowego rankingu „Diamenty Forbesa„, natomiast Denso otrzymało IEEE Corporate Innovation Award za opracowanie kodu QR i rozpowszechnianie jego globalnego zastosowania.

 

PZPO dokonało zmian w zarządzie – w ich wyniku nowym prezesem został Jacek Pryczek z Goodyeara.

user photo

Autor

Joanna Piszcz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).