Nowa usługa Inter Cars dla mechaników | MOTOFAKTOR

Nowa usługa Inter Cars dla mechaników

person Joanna Piszcz 3/02/2023

Inter Cars uruchomił Centrum Kompetencji Silnikowej, które będzie edukować mechaników oraz wspierać ich w doborze części do tego układu.

 

Centrum Kompetencji Silnikowej to jeden z działów Inter Cars. Specjaliści reprezentujący tę jednostkę chcą edukować mechaników oraz wspierać ich w doborze części do tego skomplikowanego układu. Aby ułatwić kontakt z nimi powstała nowa strona internetowa.

Centrum Kompetencji Silnikowej to odpowiedź na rosnące wymagania rynku. Silniki montowane we współczesnych pojazdach są coraz bardziej skomplikowane. Wymagają fachowej wiedzy oraz umiejętności, nawet jeśli chodzi o tak prozaiczne czynności jak dobór części. Naszą misją jest wpierać klientów Inter Cars, którzy są zainteresowani otrzymaniem takiej pomocy. Jestem głęboko przekonany, że klienci bardzo chętnie będą korzystali z naszego wsparcia. Sebastian Grzeszczyk Menadżer Centrum Kompetencji Silnikowej, odpowiedzialny za rozwój projektu

 

Na nowej stronie można znaleźć artykuły techniczne, aktualne szkolenia dedykowane silnikom oraz atrakcyjne promocje. Dostępne są tam także porady dotyczące silników montowanych w samochodach osobowych, ciężarówkach, maszynach rolniczych oraz maszynach budowlanych. Prawdziwą gratkę stanowią gotowe kompletacje do najbardziej popularnych silników. Dzięki temu mechanicy będą mogli w łatwy sposób zamówić części potrzebne do szybkiej naprawy pojazdów swoich klientów.

Nasza fachowa wiedza została uzupełniona o najświeższe informacje oraz wiedzę od producentów części do silników. Dzięki temu jesteśmy w pełni przygotowani do tego, aby służyć naszym klientom. Infolinia umożliwia uzyskanie pomocy w doborze odpowiednich części silnikowych do szerokiej gamy silników spalinowych, jak również złożenie zamówienia na wybrane części. Wykwalifikowany zespół doradców jest w stanie ponadto udzielić informacji z zakresu technicznego, jak również montażowego. Zbigniew Dzido Młodszy Ekspert ds. Części Silnikowych Inter Cars SA

 

W związku z uruchomieniem projektu Inter Cars zaplanował szeroko zakrojoną kampanię informacyjną dla swoich klientów. W kolejnych tygodniach udostępnione zostaną im materiały edukacyjne oraz pełen harmonogram szkoleń. Strona będzie aktualizowana na bieżąco.

 

Strona dostępna jest pod tym linkiem.

 

Źródło: Inter Cars

user photo

Autor

Joanna Piszcz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).