Nowa usługa Inter Cars dla mechaników | MOTOFAKTOR

Nowa usługa Inter Cars dla mechaników

Inter Cars uruchomił Centrum Kompetencji Silnikowej, które będzie edukować mechaników oraz wspierać ich w doborze części do tego układu.

 

Centrum Kompetencji Silnikowej to jeden z działów Inter Cars. Specjaliści reprezentujący tę jednostkę chcą edukować mechaników oraz wspierać ich w doborze części do tego skomplikowanego układu. Aby ułatwić kontakt z nimi powstała nowa strona internetowa.

Centrum Kompetencji Silnikowej to odpowiedź na rosnące wymagania rynku. Silniki montowane we współczesnych pojazdach są coraz bardziej skomplikowane. Wymagają fachowej wiedzy oraz umiejętności, nawet jeśli chodzi o tak prozaiczne czynności jak dobór części. Naszą misją jest wpierać klientów Inter Cars, którzy są zainteresowani otrzymaniem takiej pomocy. Jestem głęboko przekonany, że klienci bardzo chętnie będą korzystali z naszego wsparcia.

Menadżer Centrum Kompetencji Silnikowej, odpowiedzialny za rozwój projektu - Sebastian Grzeszczyk

 

Na nowej stronie można znaleźć artykuły techniczne, aktualne szkolenia dedykowane silnikom oraz atrakcyjne promocje. Dostępne są tam także porady dotyczące silników montowanych w samochodach osobowych, ciężarówkach, maszynach rolniczych oraz maszynach budowlanych. Prawdziwą gratkę stanowią gotowe kompletacje do najbardziej popularnych silników. Dzięki temu mechanicy będą mogli w łatwy sposób zamówić części potrzebne do szybkiej naprawy pojazdów swoich klientów.

Nasza fachowa wiedza została uzupełniona o najświeższe informacje oraz wiedzę od producentów części do silników. Dzięki temu jesteśmy w pełni przygotowani do tego, aby służyć naszym klientom. Infolinia umożliwia uzyskanie pomocy w doborze odpowiednich części silnikowych do szerokiej gamy silników spalinowych, jak również złożenie zamówienia na wybrane części. Wykwalifikowany zespół doradców jest w stanie ponadto udzielić informacji z zakresu technicznego, jak również montażowego.

Młodszy Ekspert ds. Części Silnikowych Inter Cars SA - Zbigniew Dzido

 

W związku z uruchomieniem projektu Inter Cars zaplanował szeroko zakrojoną kampanię informacyjną dla swoich klientów. W kolejnych tygodniach udostępnione zostaną im materiały edukacyjne oraz pełen harmonogram szkoleń. Strona będzie aktualizowana na bieżąco.

 

Strona dostępna jest pod tym linkiem.

 

Źródło: Inter Cars

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).