Współpraca Castrol z importerem Jaguar i Land Rover w Polsce

Współpraca Castrol z importerem Jaguar i Land Rover w Polsce

person Joanna Piszcz 31/01/2023

Castrol CEE podpisał umowę o współpracy w Polsce z nowym importerem samochodów Jaguar, Land Rover i Range Rover, firmą Inchcape JLR Poland.

 

Castrol i Jaguar Land Rover od 2001 roku ściśle współpracują przy opracowywaniu zaawansowanych technologicznie olejów silnikowych, które umożliwiają jednostkom napędowym uzyskanie maksymalnych osiągów przy zminimalizowanym zużyciu paliwa. Z tej współpracy korzystają użytkownicy Jaguarów, Land Roverów i Range Roverów na całym świecie.

Bardzo się cieszę z tej umowy. To potwierdzenie, że współpraca zawsze się opłaca obu stronom. Od 2001 roku ściśle kooperujemy z marką Jaguar Land Rover na szczeblu centralnym, a od teraz będziemy mieli okazję pracować wspólnie na polskim rynku. Leszek Radzikowski dyrektor sprzedaży Castrol Automotive w Europie Centralnej i Wschodniej

 

Silniki stosowane przez Jaguar Land Rover zostały zaprojektowane w taki sposób, by przy zastosowaniu olejów Castrol EDGE Professional uzyskiwały maksymalną moc. Oleje te są stosowane do fabrycznego zalania silników w fabrykach JLR, będą także wykorzystywane w serwisach JLR w Polsce.

 

Środki smarne Castrol EDGE Professional są jedynymi olejami, rekomendowanymi przez markę Jaguar Land Rover, co ma odzwierciedlenie w napisie na korkach wlewu oleju każdego Jaguara, Land Rovera czy Range Rovera. Wśród olejów, które mogą być stosowane w samochodach Jaguar Land Rover, są m.in. Castrol EDGE Professional E 0W-30 i Castrol EDGE Professional E C5 0W-20.

 

Źródło: Castrol

 

 

user photo

Autor

Joanna Piszcz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).