Hengst przejmuje biuro sprzedaży w Warszawie | MOTOFAKTOR

Hengst przejmuje biuro sprzedaży w Warszawie

person Redakcja 31/01/2023

Dnia 1 stycznia 2023 r. Hengst SE przejął biuro INEX Consulting w Warszawie wraz z jego pracownikami.

 

Obie firmy współpracowały w duchu partnerstwa przez ponad 25 lat, a właściciel Inexu, Sławomir Góralewski i jego zespół, są w dużej mierze odpowiedzialni za silny rozwój marki Hengst na polskim niezależnym rynku części zamiennych.

 

W ramach planu sukcesji firma Hengst SE przejęła wszystkich pracowników firmy w warszawskiej centrali, tym samym ustanawiając 22. lokalizację na świecie. Z perspektywy partnerów biznesowych nic się nie zmieniło: te same osoby pozostają do dyspozycji klientów, a logistyka jest w dalszym ciągu prowadzona przez centralę Hengst w Münster.

 

Business Development Manager Tomasz Pędzikiewicz pozostał na pokładzie i jest nadal odpowiedzialny za kierowanie zespołem w Warszawie. Jego duże doświadczenie w branży i znajomość lokalnego rynku są nieodzowną częścią sukcesu Hengst w Polsce.

 

Dla firmy Hengst nowa lokalizacja jest logicznym krokiem w procesie poszerzania obecności na ważnym europejskim rynku.

 

 

Na zdjęciu od lewej: Piotr Hanusek – Area Sales Manager, Małgorzata Rogalska – Area Marketing Manager, Tomasz Pędzikiewicz – Business Development Manager, Fot. Hengst

Źródło: Hengst

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).