To był tydzień! (47) | MOTOFAKTOR

To był tydzień! (47)

person Joanna Piszcz 25/11/2018

Najważniejsze wydarzenia w polskiej (i nie tylko) branży aftermarketowej w dniach 19 - 25 listopada 2018 roku.

Przegląd najważniejszych wydarzeń mijającego tygodnia zaczynamy od głośnego tematu prowokacji związanej z wymianą żarówki w warsztacie samochodowym. Policja w Bartoszycach złożyła do sądu wniosek o ukaranie 32-letniej pracownicy urzędu skarbowego.

 

Ostatni tydzień minął pod znakiem nowych sojuszy i inwestycji. Hella i Faurecia będą współpracować w zakresie rozwiązań oświetlenia wnętrza dla kokpitu przyszłości. Natomiast Varta podpisała umowę z niemieckim Fraunhofer Institute mającą na celu stworzenie podstaw do masowej produkcji ogniw litowo-jonowych do samochodów elektrycznych.

 

Producent opon, firma Michelin, zainwestuje 169 mln złotych w rozwój fabryki w Olsztynie, a Nokian Tyres otworzy w 2019 r. nowe centrum badawczo-rozwojowe. 

 

Axalta otwiera największe na świecie centrum innowacji. Natomiast firma ABB buduje nową globalną siedzibę główną i centrum badawczo-rozwojowe dla umocnienia pozycji lidera w dziedzinie infrastruktury do ładowania pojazdów elektrycznych.

 

Co jeszcze wydarzyło się w mijającym tygodniu? – zakończyły się przenosiny centrum logistycznego Motores z Rzeszowa do nowej siedziby w Tajęcinie w gminie Trzebownisko. Katalog ProfiAuto został wzbogacony o nowe funkcje.

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).