Centrum logistyczne Motores w Tajęcinie otwarte | MOTOFAKTOR

Centrum logistyczne Motores w Tajęcinie otwarte

person Adrian Januszkiewicz 22/11/2018

Zakończyły się przenosiny centrum logistycznego Motores w Rzeszowie do nowej siedziby w Tajęcinie w gminie Trzebownisko.

Nowa siedziba centrum logistycznego Motores znajduje się zaledwie kilometr od lotniska w Rzeszowie-Jasionce, ze świetnym połączeniem z A4 i S19. Dotychczasowa siedziba przy ul. Reja 13 w Rzeszowie przekształca się w filię i bez zmian obsługuje klientów indywidualnych, jak i hurtowych. Firma Motores należy do sieci hurtowni motoryzacyjnych ProfiAuto i posiada największy magazyn szyb samochodowych w południowo-wschodniej Polsce.

 

Dane kontaktowe centrum logistycznego Motores Danuta Rzeszutek:

 

Tajęcina 110a

36-002 Jasionka

e-mail: firma@motores.pl

tel. stac.: +48 17 864 22 77

tel. kom.: +48 606 911 280

 

Wnętrza centrum logistycznego można zobaczyć na filmie zamieszczonym na firmowym Facebooku.

 

Źródło: Motores

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).