Nowe funkcje Katalogu ProfiAuto | MOTOFAKTOR

Nowe funkcje Katalogu ProfiAuto

person Adrian Januszkiewicz 21/11/2018

Katalog ProfiAuto został wzbogacony o funkcję skanowania kodów AZTEC wraz z dedykowanym do tego skanerem oraz wyceny.

Znajdujące się w dowodach rejestracyjnych kody AZTEC są cennym nośnikiem wielu informacji, w tym przede wszystkim numeru VIN. Możliwość posługiwania się nim jest jednym z ułatwień dostępnych w Katalogu ProfiAuto. W celu osiągnięcia maksymalnie wysokiej jakości doboru części samochodowych oraz zwiększenia komfortu użytkowników, w katalogu została zaimplementowana nowa funkcja: skanowanie kodów AZTEC.Pozwala ona błyskawicznie pobrać VIN, oszczędzając czas i niwelując ryzyko błędów. Użytkownik ma również możliwość elastycznego doboru urządzeń do obsługi.

 

Optymalnym rozwiązaniem jest zastosowanie dedykowanego skanera 2D, który ma zapewniać łatwość i szybkość działania oraz niezawodność odczytu. Za jego pomocą katalog szybko identyfikuje samochód, dzięki czemu nie trzeba już dopytywać klienta o parametry pojazdu. Nowoczesne i profesjonalne urządzenie ma poprawiać czas i efektywność pracy oraz budować profesjonalny wizerunek w oczach klientów. Skaner nie wymaga instalacji dodatkowego oprogramowania i jest kompatybilny z większością urządzeń wyposażonych w gniazda USB. Skanowanie jest również możliwe przy użyciu kamerek i urządzeń mobilnych.

 

Nowością są także wyceny, które w Katalogu ProfiAuto stanowią ukłon zarówno w stronę warsztatów, jak i samego klienta. Mają za zadanie zwiększyć możliwości serwisów i zapewnić klientom odpowiednią obsługę, włącznie z dokumentacją napraw, części oraz czynności serwisowych.

 

Wyceny są bezpłatną funkcjonalnością, dzięki której można dać klientowi w formie papierowej lub elektronicznej dokładny spis części i czynności związanych z naprawą lub wymianą, razem z łącznym wydatkami, które poniesie. W najnowszej wersji programu pojawiła się funkcja dodawania czynności z kontekstu części, co ma ułatwić i przyspieszać tworzenie wycen. Dodatkowo wprowadzono też podgląd wycen z widoku pojazdu w katalogu. Funkcja ta ma pozwolić m.in. na dodanie „Obsługi Technicznej”, dzięki której warsztat może w szybki sposób dołączyć przegląd techniczny wraz z częściami potrzebnymi do jego wykonania, a następnie wydrukować listę czynności, które należy wykonać w ramach danego przeglądu. Obecna wersja pozwala na dodanie czynności dodatkowych do przeglądów, co zwiększa elastyczność rozwiązania.

Z nowymi opcjami warto się zaznajomić na stronie katalogu.

 

Źródło: ProfiAuto

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).