Strategiczna współpraca Helli z Faurecią | MOTOFAKTOR

Strategiczna współpraca Helli z Faurecią

person Adrian Januszkiewicz 22/11/2018

Hella i Faurecia będą współpracować w zakresie rozwiązań oświetlenia wnętrza dla kokpitu przyszłości.

Specjalista ds. oświetlenia i elektroniki Hella i francuski dostawca technologii Faurecia będą współpracować na rzecz rozwoju innowacyjnych rozwiązań oświetlenia wnętrz pojazdów. W ramach współpracy firmy opracują rozwiązania oświetleniowe z zaawansowaną technologią w zakresie oświetlenia powierzchniowego i oświetlenia dynamicznego w celu stworzenia kompleksowego spersonalizowanego środowiska kokpitu.

Trendy, takie jak autonomiczna jazda i indywidualizacja, całkowicie zredefiniują wnętrze pojazdu, dlatego intensywnie pracujemy nad koncepcjami oświetlenia, które pozwalają na wiele nowych funkcji i mogą być dostosowane do różnych potrzeb pasażerów i sytuacji drogowych. Współpraca z Faurecia zapewni nam dodatkowe możliwości w zakresie kompleksowego rozwoju innowacyjnych rozwiązań oświetlenia wewnętrznego. dr Rolf Breidenbach CEO Helli
W szybko zmieniającym się przemyśle motoryzacyjnym musimy tworzyć wartość dzięki innowacjom i szybkiemu wprowadzaniu na rynek. Stworzyliśmy partnerstwo, aby poszerzyć naszą wiedzę technologiczną i stać się bardziej elastycznym. Nasza strategiczna współpraca z firmą Hella jest najnowszym przykładem tego podejścia. Współpracyjemy już z Mahle i ZF, jesteśmy przygotowani do zaoferowania użytkownikom bezpiecznych i spersonalizowanych rozwiązań, które mogą zostać zintegrowane z dzisiejszymi pojazdami i będą kluczowe dla przyszłych samochodów. Patrick Koller CEO Faurecii

Podczas Salonu Samochodowego w Paryżu, który odbył się w październiku 2018 r., firmy Faurecia i Hella po raz zaprezentowały unikalne oświetlenie wewnętrzne, zapewniające bardziej komfortowe, dynamiczne i wszechstronne środowisko zintegrowane z kokpitem przyszłości. Po wejściu do pojazdu, pasażerowie zostali powitani przez spersonalizowane oświetlenie wnętrza na desce rozdzielczej, panelach drzwi i siedzeniach. Faurecia i Hella pracowały także nad autonomicznym scenariuszem jazdy, aby opracować serię dynamicznych funkcji oświetleniowych, dla poprawy informacji i bezpieczeństwa kierowcy.

 

Źródło: Hella

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).