To był tydzień! (42) | MOTOFAKTOR

To był tydzień! (42)

person Adrian Januszkiewicz 23/10/2022

To był tydzień - najważniejsze wydarzenia w polskiej (i nie tylko) branży aftermarketowej w dniach 17 - 23 października 2022 r.

 

Październik powoli zbliża się do końca, a w motoryzacji nie brakuje ważnych wydarzeń. Grupa IAG obecna już w Polsce, Czechach i na Węgrzech, weszła na rynek chorwacki.

 

Auto Partner SA przedstawił swoje wyniki finansowe za wrzesień i ostatnie 9 miesięcy roku 2022.

 

Liczba internetowych rezerwacji wizyt w warsztatach samochodowych na stronie DobryMechanik.pl przekroczyła już 200 tys.

 

Koreański ANP Enertech ogłosił inwestycję wartości ok. 150 mln zł na terenie WSSE w Skarbimierzu (woj. opolskie) w zakład wytwarzający wtórny środek przewodzący do baterii litowo-jonowych.

 

PZPM i Polska Grupa Caravaningowa opublikowali raport dotyczący rynku kamperów w Polsce po pierwszych trzech kwartałach 2022.

 

Parlament Europejski podał najnowsze dane dotyczące wykorzystania paliw alternatywnych w motoryzacji oraz poinformował, jakie kroki zamierza podjąć dla zwiększenia ich zastosowania.

 

TecAlliance ogłosił swoją serię wywiadów z targów Automechanika Frankfurt poświęconych motoryzacyjnemu rynkowi wtórnemu, której poszczególne części będzie publikować co środę na YouTube i kanałach podcastowych.

 

Z kolei firma FPT Industrial zainaugurowała swoją nową fabrykę ePowertrain poświęconą produkcji elektrycznych układów napędowych do pojazdów użytkowych i autobusów.

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).