TecAlliance rusza z serią wywiadów nt. trendów na aftermarkecie | MOTOFAKTOR

TecAlliance rusza z serią wywiadów nt. trendów na aftermarkecie

TecAlliance podczas targów Automechanika we Frankfurcie przeprowadziło serię wywiadów z przedstawicielami aftermarketu w ramach TecTalk i teraz je publikuje.

 

Okładka serii podcastów "TecTalk" od TecAlliance
Okładka serii podcastów „TecTalk” od TecAlliance

TecAlliance publikuje teraz nowe treści w każdą środę pod tytułem TecTalk. Na stoisku TecAlliance w ramach Automechanika Frankfurt nagrano w sumie jedenaście części podcastów i serii wideo. Christian Müller, wiceprezes ds. marketingu, rozmawiał jako moderator z różnymi rozmówcami z ekosystemu rynku wtórnego.

 

W pierwszym odcinku Maria Bonelli, dyrektor generalna firmy C-ECO specjalizującej się w gospodarce o obiegu zamkniętym, opowiada o znaczeniu zrównoważonego rozwoju na motoryzacyjnym rynku wtórnym, o bieżących projektach UE w temacie regeneracji i skutecznego zarządzania oraz o szczególnych wyzwaniach związanych z regeneracją akumulatorów w pojazdach elektrycznych i dlaczego młodsze pokolenie, ze swoim podejściem do własności i zrównoważonego rozwoju, powoduje fundamentalną zmianę strukturalną na rynku.

 

Robert Stevens, dyrektor ds. sieci warsztatowych i technologii w GROUPAUTO International, jest gościem drugiego TecTalk. Mówi o trzech najważniejszych czynnikach napędzających zrównoważony dalszy rozwój sieci warsztatowych na motoryzacyjnym rynku wtórnym, a mianowicie o standaryzacji, integracji i współpracy. Inne tematy dotyczą kwestii, w jaki sposób dane telematyczne mogą być wykorzystywane w taki sposób, aby zapewniały rzeczywistą wartość dodaną, dlaczego usługa staje się coraz ważniejsza, gdy gracze e-commerce stają się ważniejsi, oraz jaki ma to wpływ na wolny rynek, jeśli kierowcy w coraz mniejszym stopniu są posiadaczami pojazdów.

Robert Stevens, dyrektor ds. sieci warsztatowych i technologii w GROUPAUTO International, jest gościem drugiego TecTalk

Podcast TecTalk jest dostępny wszędzie tam, gdzie istnieją podcasty. Filmy są udostępniane na kanale YouTube TecAlliance.

 

Źródło: TecAlliance

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).