TecAlliance rusza z serią wywiadów nt. trendów na aftermarkecie | MOTOFAKTOR

TecAlliance podczas targów Automechanika we Frankfurcie przeprowadziło serię wywiadów z przedstawicielami aftermarketu w ramach TecTalk i teraz je publikuje.

 

Okładka serii podcastów "TecTalk" od TecAlliance
Okładka serii podcastów „TecTalk” od TecAlliance

TecAlliance publikuje teraz nowe treści w każdą środę pod tytułem TecTalk. Na stoisku TecAlliance w ramach Automechanika Frankfurt nagrano w sumie jedenaście części podcastów i serii wideo. Christian Müller, wiceprezes ds. marketingu, rozmawiał jako moderator z różnymi rozmówcami z ekosystemu rynku wtórnego.

 

W pierwszym odcinku Maria Bonelli, dyrektor generalna firmy C-ECO specjalizującej się w gospodarce o obiegu zamkniętym, opowiada o znaczeniu zrównoważonego rozwoju na motoryzacyjnym rynku wtórnym, o bieżących projektach UE w temacie regeneracji i skutecznego zarządzania oraz o szczególnych wyzwaniach związanych z regeneracją akumulatorów w pojazdach elektrycznych i dlaczego młodsze pokolenie, ze swoim podejściem do własności i zrównoważonego rozwoju, powoduje fundamentalną zmianę strukturalną na rynku.

 

Robert Stevens, dyrektor ds. sieci warsztatowych i technologii w GROUPAUTO International, jest gościem drugiego TecTalk. Mówi o trzech najważniejszych czynnikach napędzających zrównoważony dalszy rozwój sieci warsztatowych na motoryzacyjnym rynku wtórnym, a mianowicie o standaryzacji, integracji i współpracy. Inne tematy dotyczą kwestii, w jaki sposób dane telematyczne mogą być wykorzystywane w taki sposób, aby zapewniały rzeczywistą wartość dodaną, dlaczego usługa staje się coraz ważniejsza, gdy gracze e-commerce stają się ważniejsi, oraz jaki ma to wpływ na wolny rynek, jeśli kierowcy w coraz mniejszym stopniu są posiadaczami pojazdów.

Robert Stevens, dyrektor ds. sieci warsztatowych i technologii w GROUPAUTO International, jest gościem drugiego TecTalk

Podcast TecTalk jest dostępny wszędzie tam, gdzie istnieją podcasty. Filmy są udostępniane na kanale YouTube TecAlliance.

 

Źródło: TecAlliance

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).