To był tydzień! (33) | MOTOFAKTOR

To był tydzień! (33)

person Joanna Piszcz 22/08/2021

Najważniejsze wydarzenia w polskiej (i nie tylko) branży aftermarketowej w dniach 16 - 22 sierpnia 2021 r.

Ostatni tydzień przyniósł kila istotnych informacji. Suder.eu, dystrybutor części zamiennych do pojazdów ciężarowych, został strategicznym partnerem dystrybuującym nową linię olejów Petronas Urania Green z technologią StrongTech w Polsce.

 

ZF zapowiada, że we wrześniu nad Polską będzie latał Zeppelin ZF – firma promuje swoją strategię rozwoju mobilności nowej generacji „Next Generation Mobility. NOW”.

 

Sieć ProfiAuto zaprezentowała swój najnowszy spot promocyjny, który prezentuje m.in. aktualne motto marki: „Nasza pasja – Twój spokój”.

 

Mercedes-Benz wspólnie z niemiecką firmą GROB-WERKE zajmą się produkcją nowej generacji akumulatorów do pojazdów elektrycznych.

 

Na targach IAA Mobility 2021 w Monachium Bosch zaprezentuje rozwiązania dla spersonalizowanej, zautomatyzowanej, połączonej i zelektryfikowanej mobilności.

 

Według rankingu platformy ALZURA Tyre24 najlepiej sprzedającą się marką opon w Polsce w tym sezonie jest NexenHankook i Continental zajmują kolejne miejsca.

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).