Dynamika biznesu i rajdowe emocje – film promocyjny ProfiAuto | MOTOFAKTOR

Dynamika biznesu i rajdowe emocje – film promocyjny ProfiAuto

person Joanna Piszcz 20/08/2021

Codzienna dynamika działania sieci porównana do rajdów samochodowych, w których udział bierze ProfiAuto Racing – to główny motyw najnowszego filmu ProfiAuto.

Najnowszy film ProfiAuto ma za zadanie promować partnerskie sklepy, hurtownie i serwisy. Prezentuje on również aktualne motto marki: „Nasza pasja – Twój spokój”.

 

Nowa produkcja skupia się na kluczowych dla sieci ProfiAuto wartościach: szerokiej ofercie oraz wysokiej jakości części i akcesoriów samochodowych, które codziennie dostarczane są do ponad 2200 partnerskich warsztatów w Polsce, Czechach i na Słowacji.

 

Fabuła opiera się na zestawieniu scen dostawy realizowanej przez jeden z setek samochodów dostawczych sieci, ze ścigającym się na odcinku specjalnym samochodem rajdowym ProfiAuto Racing (marka jest sponsorem tytularnym cyklu ProfiAuto Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski). Ponadto promuje stworzoną przez sieć w zeszłym roku markę własną części zamiennych – ProfiPower.

W nowej produkcji pokazujemy przede wszystkim dynamikę naszego biznesu. Branża, w której działamy, to bardzo intensywnie funkcjonujący „organizm”, na którego sukces składa się wiele czynników – od perfekcyjnej jakości części naszych dostawców, po nowoczesne narzędzia IT do ich zamawiania, kończąc na profesjonalnym serwisie. Finalnie chodzi o to, aby kierowca wyjechał z warsztatu z poczuciem dobrze wykonanej usługi. Stąd też nasz slogan kończący spot: „Nasza pasja – Twój spokój”. Michał Tochowicz wiceprezes firmy Moto-Profil

Źródło: ProfiAuto

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).