Suder partnerem strategicznym marki Petronas Urania Green | MOTOFAKTOR

Suder partnerem strategicznym marki Petronas Urania Green

person Joanna Piszcz 19/08/2021

Suder.eu strategicznym partnerem dystrybuującym nową linię olejów Petronas Urania Green z technologią StrongTech w Polsce.

PETRONAS Lubricants Polska oraz SUDER.eu – jeden z liderów wśród dystrybutorów części zamiennych do samochodów ciężarowych specjalizujący się w obsłudze klientów z sektora TSL – podpisały kilkuletnią umowę handlową. SUDER.eu stał się tym samym strategicznym Partnerem dystrybuującym nową linię olejów PETRONAS Urania Green z technologią StrongTech w Polsce.

 

SUDER.eu posiada ponad 60 punktów sprzedaży w kraju, dystrybuuje produkty do tysięcy sklepów detalicznych, warsztatów samochodowych, serwisów floty ciężarowej oraz firm transportowych. Dzięki tej współpracy PETRONAS – znany na całym świecie producent wysokiej jakości środków smarnych dla branży motoryzacyjnej i przemysłowej – dokonuje ekspansji i rozszerza sieć sprzedaży w niezwykle ważnej dla polskiej gospodarki branży – prężnie rozwijającym się sektorze TSL.

 

W ramach umowy handlowej PETRONAS dostarcza nie tylko zaawansowane rozwiązania technologiczne wypracowane w specjalistycznych laboratoriach spółki oraz przetestowane w najtrudniejszych warunkach drogowych, ale także wsparcie techniczne i wiedzę ekspercką dla dystrybutora i branży.

 

Przeznaczone dla większości marek pojazdów ciężarowych oleje gamy PETRONAS Urania Green z technologią StrongTech są odpowiedzią na zróżnicowane potrzeby i wyzwania branży TSL. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom, skutecznie chronią wysokoobciążone silniki przed zużyciem i zapewniają stabilne parametry pracy, a tym samym maksymalną wydajność i dłuższą żywotność.

Dla firm logistycznych i przewozowych oznacza to niezawodność, mniejsze koszty eksploatacji floty, niższe zużycie paliwa, a co za tym idzie – zmniejszenie emisji CO2. Długoterminowo czynniki te przekładają się na zwiększenie rentowności (TCO) floty i umożliwią uzyskanie przewagi konkurencyjnej. Wynika to z zastosowanych technologii: wydłużonych łańcuchów molekularnych dzięki czemu oleje PETRONAS Urania utleniają się znacznie wolniej, minimalizują ryzyko powstawania sadzy, a tym samym gwarantują optymalną lepkość w każdych warunkach eksploatacyjnych, co wydłuża okresy wymiany oleju i przekłada się na kolejne oszczędności. Adam Bober dyrektor sprzedaży PETRONAS Lubricants w Polsce, Niemczech i Austrii

 

Współpraca PETRONAS PLI Polska oraz SUDER.eu oznacza nowe otwarcie na rynku produktów dla samochodów ciężarowych. Liderzy technologii i dystrybucji części łączą siły, a to może oznaczać tylko jedno – klienci zyskają najbardziej innowacyjne produkty, a cała branża wiedzę oraz najnowocześniejszą technologię.

SUDER.eu stawia na jakość produktów, które w realny sposób mogą wesprzeć codzienną pracę oraz działania biznesowe naszych klientów. Najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne proponowane przez PETRONAS Lubricants Polska wpisują się w tę długofalową strategię. Współpraca rozwija się dynamicznie, a sprzedaż rośnie zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Mamy silne poczucie odpowiedzialności, dlatego wspólnie zaplanowaliśmy nie tylko działania biznesowe, lecz również edukacyjne oraz wspierające zrównoważony rozwój. Grzegorz Matusik CEO oraz członek zarządu sieci SUDER.eu

 

W ramach ogólnoeuropejskiej kampanii promującej nową gamę olejów Urania Green PETRONAS Lubricants Polska oraz SUDER.eu organizują na torze Autodrom Jastrząb wydarzenie skierowane do klientów sieci. Podczas planowanego na październik br. Urania Road Show zaprezentowane zostaną najnowsze rozwiązania z serii Urania Green, zastosowane w nich technologie i korzyści płynące z ich stosowania. Uczestnicy zdobędą nie tylko wiedzę o produktach, ale również argumenty handlowe, które usprawnią procesy sprzedażowe.

 

Przedstawiona zostanie również współpraca PETRONAS Lubricants Polska z pierwszą na świecie platformą internetową Treedom. W ramach eventu podjęta zostanie próba, by wspólnie z uczestnikami posadzić więcej drzew niż tylko ilość, która ma zrównoważyć emisje CO2 związane kampanią Urania Road Show. PETRONAS oferuje również swoim dystrybutorom ciągłe wsparcie w postaci ogólnodostępnych konsultacji technologicznych z ekspertami firmy.

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).