To był tydzień! (22) | MOTOFAKTOR

To był tydzień! (22)

person Joanna Piszcz 5/06/2022

Najważniejsze wydarzenia w polskiej (i nie tylko) branży aftermarketowej w dniach 30 maja - 5 czerwca 2022 r.

W minionym tygodniu nie brakowało wydarzeń, na które warto zwrócić uwagę. Sporo działo się u polskich dystrybutorów samochodowych części zamiennych. Rada Nadzorcza Inter Cars powołała zarząd spółki na nową, czteroletnią kadencję. Inter Cars został także wyróżniony w konkursie „Best in cloud 2021”. Z kolei Auto Partner SA otworzył już szóstą filię w tym roku.

 

NSK i thyssenkrupp rozważają wspólne przedsięwzięcie w sektorze motoryzacyjnym. Organizacja Invest in Pomerania opublikowała raport „Focus on: Electronics Sector in Pomerania” o przyszłości sektora elektronicznego na Pomorzu, w tym branży automotive.

 

W mijającym tygodniu pojawiło się sporo zapowiedzi wydarzeń branżowych. Najbliższe to Autos Truck Day już 10 czerwca – Motofaktor.pl jest patronem medialnym targów. Z kolei pod koniec czerwca odbędzie się EV Experience – największy zlot pojazdów elektrycznych w Polsce – którego również jesteśmy patronem.

 

Znamy już także daty tegorocznego XVII Kongres Przemysłu i Rynku Motoryzacyjnego oraz przyszłorocznych targów Poznań Motor Show.

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).