Autos Truck Day 2022 już niedługo | MOTOFAKTOR

Autos Truck Day 2022 już niedługo

person Adrian Januszkiewicz 30/05/2022

Po przerwie spowodowanej pandemią do ka­len­da­rza wy­da­rzeń w bran­ży cię­ża­ro­wej wra­ca­ją tar­gi Au­tos Truck Day, które odbędą się już po raz dziewiąty.

 

Te­go­rocz­ne tar­gi Autos Truck Day od­bę­dą się w pią­tek 10 czerw­ca na terenie Bydgo­skie­go Cen­trum Tar­go­wo-Wy­sta­wien­ni­czego, tak jak w roku 2019. Wydarzenie jak zawsze będzie w peł­ni poświęco­ne bran­ży cię­ża­ro­wej.

 

Pod­czas IX edy­cji Au­tos Truck Day zaprezentowana zostanie sze­ro­ka ofer­ta do­staw­ców, których asor­ty­ment jest do­stęp­ny w sie­ci Au­tos, w tym oczywiście części zamienne do pojazdów ciężarowych, przyczep i naczep, akcesoria, wy­po­sa­że­nie warsz­ta­to­we, części do maszyn budowlanych oraz nowość – części do samochodów dostawczych i busów.

 

Po­za bar­dzo roz­bu­do­wa­ną czę­ścią tar­go­wą ATD będzie rów­nież szansa na integrację i mnó­stwo atrak­cji, Loteriada, a na zakoń­cze­nie tra­dy­cyj­nie część ar­ty­stycz­na zwieńczona kon­cer­tem. Jako pierwsi na scenie z rockowym graniem pojawią się muzycy zespołu Roan, którzy rozgrzeją publiczność przed występem gwiazdy, która w tym roku będzie dla gości niespodzianką.

 

Część targowa odbywać się będzie w godzinach 10:00-17:00, a część rozrywkowa w godzinach 17:00-21:00. Impreza będzie zamknięta i obowiązuje wstęp tylko i wyłącznie na zaproszenia.

 

Patronem medialnym wydarzenia jest Motofaktor.pl.

 

Źródło: Autos

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).