Poznań Motor Show 2023 - znamy datę | MOTOFAKTOR

Kolejna odsłona targów motoryzacyjnych Poznań Motor Show odbędzie się na przełomie marca i kwietnia 2023.

Targi Poznań Motor Show powróciły w tym roku do kalendarza wydarzeń organizowanych przez Grupę MTP. Po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią COVID-19, uczestnicy wydarzenia mogli ponownie przeżyć emocje związane z bezpośrednim kontaktem z motoryzacją. Przez cztery dni Międzynarodowe Targi Poznańskie odwiedziło aż 57 tysięcy zwiedzających.

 

Tak duża frekwencja pokazała, jak ogromny głód spotkań drzemie wśród fanów motoryzacji. Aby nie trzymać ich w niepewności, organizatorzy postanowili zdradzić datę przyszłorocznej edycji projektu. Poznań Motor Show 2023 odbędzie się wczesną wiosną w dniach od 30 marca do 2 kwietnia. 

 

Na zwiedzających, którzy zdecydują się wybrać na Międzynarodowe Targi Poznańskie czeka interesująca ekspozycja złożona z samochodów, motocykli oraz kamperów. Całość uzupełnią konferencje oraz prezentacje branżowe oraz spotkania z gwiazdami motosportu i dziennikarzami motoryzacyjnymi, którzy dzielą się swoją pasją.

 

Motywem przewodnim zakończonej w tym roku edycji Poznań Motor Show była elektromobilność, o której rozmawiano przy okazji Kongresu MOVE (największej konferencji merytorycznej w trakcie Poznań Motor Show). Ponadto wśród prezentowanych pojazdów nie zabrakło elektrycznych samochodów i motocykli. Nie ulega wątpliwości, że idea elektromobilności będzie nam towarzyszyć również przy okazji kolejnych edycji projektu.

 

Źródło: Grupa MTP

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).