Inter Cars wyróżniony w konkursie „Best in cloud 2021” | MOTOFAKTOR

Inter Cars wyróżniony w konkursie „Best in cloud 2021”

person Joanna Piszcz 31/05/2022

Inter Cars został wyróżniony przez branżowych ekspertów, którzy pod lupę wzięli wspólny projekt z firmą Microsoft.

Podczas corocznej konferencji „Best in Cloud”, organizowanej przez „Computerworld”, wyłoniono najciekawsze i najbardziej innowacyjne rozwiązania chmurowe. Jednym z projektów, który został wyróżniony w kategorii „Najlepsze wdrożenie usługi chmurowej” organizatorzy uznali projekt implementacji systemu klasy CRM i platformy low-code – Microsoft Dynamics D365 Customer Engagement i Power Platform w Grupie Inter Cars.

Wdrożenie CRM Dynamics 365 podyktowane jest przede wszystkim troską o wysoką jakość zarządzania relacjami z klientem. Odpowiednia segmentacja oraz szczegółowe dane o partnerach handlowych, pozwalają jak najdokładniej dostosować ofertę i warunki handlowe do potrzeb firm współpracujących z Inter Cars. Piotr Dyrda Menedżer Systemów i Rozwiązań IT w Inter Cars SA

 

Inter Cars od kilku lat realizuje działania cyfrowej transformacji z wykorzystaniem chmury. Spółka wprowadziła szereg rozwiązań, które wpisały się w jej dynamiczny rozwój w skali międzynarodowej. Firma stworzyła m.in. wersję cyfrową katalogu produktów, w którym za pośrednictwem chmury Microsoft Azure zgromadzono informacje o 2 mln części zamiennych i podzespołów dla motoryzacji.

 

Projekt implementacji CRMD365 jest jednym z największych i najbardziej innowacyjnych projektów na rynku motoryzacyjnym.

 

Źródło: Inter Cars

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).