EV Experience – 25 czerwca największy zlot pojazdów elektrycznych w Polsce | MOTOFAKTOR

EV Experience – 25 czerwca największy zlot pojazdów elektrycznych w Polsce

person Adrian Januszkiewicz 30/05/2022

Podczas e-motoryzacyjnego show – EV Experience, organizowanego przez EV Klub Polska i PSPA odbędzie się największy zlot pojazdów elektrycznych w Polsce.

 

Organizowany przez Fundację EV Klub Polska – a jednocześnie największy klub właścicieli i użytkowników EV w Polsce i regionie CEE – zlot pojazdów elektrycznych, odbędzie się podczas EV Experience. 25 czerwca 2022 r. użytkownicy samochodów elektrycznych spotkają się na Torze Modlin w Nowym Dworze Mazowieckim. Na wyznaczonej części toru wszystkie pojazdy stworzą rekordową kawalkadę, która cieszyć będzie oczy pozostałych uczestników wydarzenia. Będzie to również okazja by zapytać realnych użytkowników, jak wygląda życie z elektrykiem w Polsce.

 

Pierwszy zlot, który miał miejsce w Łodzi okazał się niewątpliwym sukcesem. Wówczas udało się zgromadzić ponad 150 pojazdów. Teraz nasze ambicje są jeszcze większe i na EV Experience chcemy pobić zeszłoroczny rekord, przekraczając barierę 200 zgromadzonych pojazdów. Wśród aut, które będzie można zobaczyć znajdą się m.in.: Mercedes EQS, wszystkie modele Tesli, Kia EV6, Hyundai IONIQ5, Volkswagen ID.3 oraz wiele, wiele innych. Podczas zlotu po raz pierwszy zorganizujemy również dla uczestników unikalną możliwość przejechania się różnymi EV po torze – mówi Łukasz Lewandowski, koordynator EV klub Polska.

 

By wziąć udział w zlocie należy przyjechać swoim elektrycznym samochodem między 10:00 a 11:00 na Tor Modlin. Wjazd na tor będzie możliwy po uprzednim pokazaniu zakupionego biletu (bilety dostępne na stronie internetowej wydarzenia) – dla osób zarejestrowanych w klubie przewidziana jest zniżka w wysokości 50%. Następnie o 11:00 odbędzie się wspólny przejazd po torze. Wtedy też będą miały miejsce pamiątkowe zdjęcie oraz sesja każdego EV, który przyjedzie na zlot oraz wiele różnych atrakcji.

 

Wśród nich można wymienić Mistrzostwa Polski EV Klub Polska Cup 2022, gdzie rywalizacja polegać będzie na uzyskaniu jak najlepszego czasu przejazdu sportowej części toru w Modlinie. Nie zabraknie też pokazu Tesla Light Show oraz możliwości testowania – od godziny 12:00 – różnych pojazdów elektrycznych zgromadzonych na EV Experience. Aby wziąć udział w EV Klub Polska Cup 2022, jak i jazdach testowych, trzeba będzie się zapisać. Punkt zapisowy znajdować się będzie na terenie toru.

 

Organizatorzy zachęcają również do zapisania się do EV Klub Polska. To nie tylko przynależność do grupy osób posiadających zeroemisyjne pojazdy. To również wymierne korzyści przy poruszaniu się po Polsce. Wypełnienie ankiet przygotowanych na stronie klubu, daje korzyści w postaci zniżek na ładowanie przy wykorzystaniu sieci GreenWay oraz GO+Auto.

 

Już w tym momencie klub liczy ponad 3000 członków. Przynależność do niego to szereg korzyści w wymiarze materialnym oraz co najważniejsze – możliwość poznania wspaniałych osób, które przyczyniają się do ograniczenia emisji w sektorze transportu i starają się wykorzystywać odnawialne źródła energii dbając w ten sposób o naszą planetę. Nasi członkowie regularnie wymieniają się doświadczeniami podczas comiesięcznych spotkań przy ładowarkach w wielu miastach Polski – komentuje Łukasz Lewandowski, koordynator EV Klub Polska.

 

Osoby zainteresowane wydarzeniem EV Experience mogą za pośrednictwem dedykowanego portalu zakupić bilet wstępu. Dzieci do lat 16-stu mają wstęp bezpłatny. Rezerwacja jazd testowych odbywać się będzie w dniu wydarzenia na torze w Modlinie.

 

Organizatorami EV Experience są: Fundacja EV klub Polska oraz Polskie Stowarzyszenie Paliw Alternatywnych (PSPA). Wydarzenie odbędzie się w dniach 24-25 czerwca 2022 r. na Torze Modlin – zlokalizowanym w Nowym Dworze Mazowieckim (ok. 40 km od Warszawy). Na oficjalnych profilach Facebook, Instagram i LinkedIn można na bieżąco śledzić najważniejsze informacje o wydarzeniu. Patronem medialnym wydarzenia jest Motofaktor.pl.

 

Źródło: EV Klub Polska/PSPA

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).