To był tydzień! (20) | MOTOFAKTOR

To był tydzień! (20)

person Joanna Piszcz 22/05/2022

Najważniejsze wydarzenia w polskiej (i nie tylko) branży aftermarketowej w dniach 16 - 22 maja 2022 r.

Przegląd wydarzeń ostatniego tygodnia zaczynamy od informacji o rynku dystrybucji samochodowych części zamiennych. Auto Partner SA otworzył oddział w Tychach po przeniesieniu centralnej filii sprzedażowej z Bierunia.

 

Z kolei dystrybutor części do pojazdów ciężarowych – Martex – otworzył oddział Poznań-Gądki i zmienił lokalizację oddziału w Krakowie.

 

Firma Oponiarska Dębica pochwaliła się wzrostem przychodów i zysku w pierwszym kwartale 2022 r.

 

Swój udział w targach Automechanika Frankfurt 2022 potwierdziły już liczne wiodące firmy z ponad 60 krajów.

 

Scania Polska wraz z Ekoenergetyka-Polska i Ekoen uzgodniły strategiczne partnerstwo na rzecz rozwoju elektromobilności w Polsce.

 

Rosja dopuszcza produkcję aut „EURO 0”, bez ABS i poduszek powietrznych.

 

 

 

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).