Martex otworzył oddział Poznań Gądki | MOTOFAKTOR

Martex otworzył oddział Poznań-Gądki

person Adrian Januszkiewicz 17/05/2022

Oddział Poznań-Gądki został otwarty 16 maja br. i jest już 2. oddziałem firmy Martex w Poznaniu i 38. w Polsce.

Obiekt jest zlokalizowany w miejscowości Gądki przy ul. Spedycyjnej 2, w pobliżu drogi krajowej S11, ok. 5 min do zjazdów na drogi expressowe S5/A2; w niedalekim sąsiedztwie magazynów centralnych największych operatorów logistycznych.

 

Zespół tego oddziału to 12 specjalistów z wieloletnim doświadczeniem i znajomością branży truck, którymi zarządza agent Filip Krzyżaniak.

 

Dział obsługi klienta tego oddziału stanowi 100 m2 z 6 stanowiskami sprzedażowymi, a magazyn oddziału to ponad 1400 m2 powierzchni z szeroką ofertą markowych części do pojazdów ciężarowych, dostawczych, naczep i autobusów. Towar dostarczany jest do klientów za pośrednictwem 6 samochodów dowożących zamówienia w określonych godzinach i wg ściśle uzgodnionych tras. Atutem oddziału jest duży, przejazdowy parking dla pojazdów ciężarowych, możliwość zatankowania AdBlue oraz możliwość wymiany zakupionych opon na placu oddziału.

 

Oddział czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 – 17:00, soboty  7:00 – 14:00.  Telefony kontaktowe do oddziału: 539 630 406,  539 630 407.

 

Źródło: Martex

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).