Martex Kraków w nowej siedzibie | MOTOFAKTOR

Martex Kraków w nowej siedzibie

person Adrian Januszkiewicz 16/05/2022

Dynamiczny rozwój oddziału Martex w Krakowie wymusił konieczność zmiany lokalizacji obiektu na nowy z większymi możliwościami obsługi klientów.

 

11-osobowy zespół specjalistów truck zarządzanych przez Agentów, Artura Trębacza i Sebastiana Gatza od dziś zaprasza do nowego obiektu z działem sprzedaży o pow. 60 m2 i 5 stanowiskami obsługi klienta oraz zasobami magazynowymi na pow. blisko 1000 m2 na 2 piętrowej antresoli.

 

Dojazd do oddziału komunikują tablice kierunkowe, jaki i wielkoformatowy baner umieszczony na elewacji obiektu.

 

Oddział czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 – 17:00, soboty od 8:00 – 13:00.

 

Nowy adres to: ul. Obrońców Modlina 5a, 30-733 Kraków. Telefon pozostaje bez zmian 12 654 06 06 oraz dodatkowy 12 357 89 02.

 

Źródło: Martex

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).