To był tydzień! (14)

To był tydzień! (14)

person Joanna Piszcz 9/04/2023

To był tydzień - najważniejsze wydarzenia w polskiej (i nie tylko) branży aftermarketowej w dniach 3-9 kwietnia 2023 r.

Ostatnie dni upłynęły pod znakiem targów. W naszych relacjach podsumowujemy wydarzenia, których Motofaktor.pl był patronem medialnym – Poznań Motor Show, salon motocyklowy na Poznań Motor Show, XII Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników i Kongres MOVE.

 

W przedświątecznym tygodniu warto odnotować także kilka innych wydarzeń. Firma Oponiarska Dębica zapowiedziała ograniczenie produkcji opon. Z kolei OSRAM poinformował o legalizacji retrofitów LED marki w kolejnych krajach.

 

Sieć AAA AUTO podała dane z marca tego roku, z których wynika, że nastąpiło ożywienie na rynku samochodów używanych.

 

Amerykańska firma Recurrent sprawdziła na kilku elektrycznych samochodach jak szybko i w jakich warunkach rozładowują się ich baterie.

 

Nieszczęście dotknęło dom i warsztat Zibi Clinic, które uległy zniszczeniu w pożarze – trwa zbiórka na pomoc pogorzelcom.

 

 

user photo

Autor

Joanna Piszcz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).