FO Dębica ograniczy w tym roku produkcję opon | MOTOFAKTOR

FO Dębica ograniczy w tym roku produkcję opon

person Redakcja 6/04/2023

W swoim najnowszym raporcie bieżącym FO Dębica SA poinformowała, że w roku 2023 dojdzie do ograniczenia produkcji opon w jej zakładzie.

 

Jak czytamy w raporcie:

 

Zarząd Firmy Oponiarskiej Dębica S.A. (dalej „Spółka”) informuje, że podjął decyzję o ograniczeniu produkcji w 2023 r. Decyzja Zarządu Spółki została podjęta w wyniku uzyskania od kluczowego klienta eksportowego Spółki, firmy Goodyear, informacji o zmniejszeniu zamówień na opony produkowane przez Spółkę w pozostałej części bieżącego roku.

 

W wyniku ograniczenia produkcji, o którym mowa powyżej, prognozowana produkcja w 2023 r. będzie niższa o 2,52% w odniesieniu do opon do pojazdów osobowych i 4,14% w odniesieniu do opon do pojazdów ciężarowych w porównaniu do planów produkcyjnych Spółki na 2023 r.

 

Ograniczenie produkcji opon może mieć negatywny wpływ na wyniki finansowe Spółki.

 

Źródło: FO Dębica

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).