Retrofity OSRAM legalne w kolejnych europejskich krajach | MOTOFAKTOR

Retrofity OSRAM legalne w kolejnych europejskich krajach

Dziś to już w kilkunastu państwach kierowcy mogą czerpać korzyści i legalnie użytkować retrofity LED Night Breaker od marki OSRAM.

 

Retrofity LED firmy OSRAM, jako pierwsze tego typu produkty, zostały dopuszczone do użytkowania w Niemczech. Dziś już kierowcy kilkunastu państw starego kontynentu (m.in. Austrii, Chorwacji, Francji, Czech, Portugalii, Islandii, Grecji, Belgii, Szwecji, Słowenii, Łotwy, Litwy czy Holandii) mogą także legalnie montować lampy OSRAM Night Breaker LED. Co ważne – dopuszczenie dotyczy nie tylko typów H7 i H4, lecz także – od niedawna w niektórych z tych krajów – popularnej wersji W5W LED, stosowanej najczęściej w światłach pozycyjnych i do oświetlenia tablicy rejestracyjnej.

Retrofity OSRAM Night Breaker W5W LED

Jesteśmy dumni, że możemy zaoferować rodzinę Night Breaker LED w dużej części Europy. Dzięki naszym innowacjom i ciągłej ekspansji zdobyliśmy pozycję lidera na europejskim rynku źródeł światła LED do reflektorów głównych, cieszymy się także wysokim zaufaniem klientów. Dziś seria OSRAM Night Breaker LED jest dostępna w kilkunastu krajach, a to dopiero początek – powiedział Adam Wu, dyrektor generalny działu Automotive & Specialty Lamps w firmie ams OSRAM.

 

Retrofity OSRAM Night Breaker LED emitują światło o bardzo wysokiej temperaturze barwowej, wynoszącej 6000 kelwinów i zapewniają do 220% większą jasność w porównaniu z minimalnymi wymaganiami normy ECE R112. Dzięki niezwykłej odporności na wibracje lampy są do 5 razy trwalsze w porównaniu z żarówkami halogenowymi. Konstrukcja lamp Night Breaker LED wyróżnia się dzięki połączeniu dwóch funkcji – skutecznego rozpraszania ciepła i optymalnego rozsyłu światła – dzięki nim udało się ograniczyć efekt olśnienia nawet do 50%, a wysoki kontrast i jakość światła znacząco polepszają widoczność, bezpieczeństwo i komfort w trakcie jazdy. Optykę dopełnia nowoczesny wygląd i kompaktowy rozmiar lampy, zapewniający wygodny montaż retrofitu w reflektorze.

 

Źródło: OSRAM

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).