Kolejne stacje DKV Mobility w Austrii i Wielkiej Brytanii

Kolejne stacje DKV Mobility w Austrii i Wielkiej Brytanii

person Redakcja 4/08/2023

Firmy transportowe i flotowe mogą teraz rozliczać zakupy paliwa kartą DKV na wszystkich 161 stacjach paliw JET w Austrii, a także zyskały dostęp do około 100 powiązanych myjni.

DKV Mobility, europejska platforma B2B dla płatności i rozwiązań w trasie, konsekwentnie rozszerza swoją sieć akceptacji. Firmy transportowe i flotowe mogą teraz rozliczać zakupy paliwa kartą DKV na wszystkich 161 stacjach paliw JET w Austrii, a także zyskały dostęp do około 100 powiązanych myjni.

Stacje JET oferują atrakcyjne ceny i nowoczesne wyposażenie. Cieszymy się, mogąc zaoferować naszym klientom jeszcze szerszy wybór punktów w Austrii. Anna Biekionis Country Manager DKV Mobility Polska

 

Łatwiejsze podróżowanie czeka też firmy jeżdżące do Wielkiej Brytanii. Tutaj z karty DKV można od kilku dni korzystać na 580 stacjach marki Texaco. Właścicielem stacji Texaco jest Valero, jeden największych na świecie niezależnych producentów paliw, z siedzibą w San Antonio, Texas, USA. Punkty Texaco są zlokalizowane przy często uczęszczanych trasach i węzłach komunikacyjnych.

Niezmiernie cieszy nas podpisanie umowy z Valero, która dodatkowo wzmocniła naszą sieć akceptacji w Wielkiej Brytanii. Sven Mehringer dyrektor zarządzający ds. energii i usług dla pojazdów DKV Mobility

 

Wszystkie stacje dostępne na kartę DKV Card w Europie można znaleźć za pośrednictwem aplikacji DKV Mobility i internetowego serwisu do planowania tras DKV Maps. W całej Europie operator oferuje swoim klientom dostęp do około 64 000 stacji paliw w ponad 50 krajach.

 

Źródło: DKV

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).