Płatności mobilne z DKV możliwe na kolejnych stacjach | MOTOFAKTOR

Płatności mobilne z DKV możliwe na kolejnych stacjach

person Adrian Januszkiewicz 12/12/2022

Klienci DKV Mobility mogą teraz rozliczać transakcje tankowania mobilnie na ponad 500 stacjach paliw Esso, Texaco i Firezone w Belgii, Holandii i Luksemburgu.

 

DKV Mobility rozbudowuje swoją sieć akceptacji płatności mobilnych. Dzięki funkcji DKV APP&GO w aplikacji DKV Mobility App, kierowcy mogą teraz rozliczać transakcje tankowania za pomocą smartfona na ponad 500 stacjach paliw, także bezobsługowych, marek Esso, Texaco i Firezone.

 

Partnerstwo z EG oznacza podłączenie silnych marek paliwowych do naszej sieci płatności mobilnych – mówi Sven Mehringer, dyrektor zarządzający ds. energii i usług dla pojazdów w DKV Mobility – Aktywowanie na tych stacjach płatności smartfonem ułatwi naszym klientom szybkie i bezpieczne rozliczenia, bez wysiadania z auta.

 

EG Group, z siedzibą w Holandii, to jeden z wiodących globalnych dostawców w sektorze handlu detalicznego artykułami spożywczymi, gastronomicznymi i paliwami.

 

Jesteśmy dumni z odnowienia współpracy z partnerem kartowym DKV. Nasi klienci z Holandii, Belgii i Luksemburgu korzystają z wygody mobilnych płatności, wszystko odbywa się szybko, bezkontaktowo i bezpiecznie. Nie trzeba wysiadać z samochodu, wystarczy użyć smartfona do płatności aplikacją DKV Mobility App. Cieszymy się, że ta usługa wchodzi w życie – komentuje podpisanie umowy z DKV Laurent Grobet, menedżer na kraje Beneluksu w EG Group.

 

Dzięki ostatnim integracjom funkcja płatności DKV APP&GO jest dostępna na ponad 3 000 stacji paliw w Austrii, Belgii, Danii, Niemczech, Włoszech, Luksemburgu i Holandii.

 

Źródło: DKV Mobility

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).