DKV Mobility ma ofertę dla lokalnych stacji paliw i warsztatów | MOTOFAKTOR

DKV Mobility ma ofertę dla lokalnych stacji paliw i warsztatów

person Adrian Januszkiewicz 15/07/2022

Kampanię otwierającą drzwi dla mniejszych usługodawców realizuje właśnie DKV Mobility, międzynarodowy operator płatności w branży flotowej.

 

Akcja kierowana jest do właścicieli stacji paliw, ale także myjni, serwisów, parkingów oraz punktów pomocy drogowych. Główną ideą jest zwiększenie wygody przewoźników w dostępie do najróżniejszych typów usług. Nowi partnerzy także na tym korzystają. Dzięki temu, że łączą swój biznes ze skalą działania DKV Mobility mają zapewnioną darmową promocję swoich usług.

 

Wśród naszych partnerów mamy firmy, których obroty i zyski po połączeniu sił z DKV wzrosły o kilkaset procent – mówi Anna Biekionis, menedżer zespołu operatora w Polsce – Wynika to między innymi z faktu, że informacje o ich marce i usługach są łatwe do wyszukania w Internecie, za pośrednictwem serwisu DKV Maps lub poprzez aplikację “DKV Mobility”. W przypadku stacji paliw atut stanowią duże wolumeny kupowanego paliwa, bo klientami operatora są profesjonalne przedsiębiorstwa przewozowe i flotowe, które obsługują większość transportu krajowego i międzynarodowego dodaje.

 

Do współpracy zaproszone zostały zarówno prywatne, pojedyncze stacje paliw, jak i całe sieci oraz punkty serwisowe: myjnie, warsztaty, parkingi, itp. DKV Mobility zapewnia dedykowane wsparcie dla nowego partnera, a także bezpieczny model rozliczeniowy. Korzyścią biznesową jest ustalone wynagrodzenie oraz zwiększenie prestiżu prowadzonej działalności, dzięki dołączeniu do sieci serwisowej DKV, kojarzonej z wysoką jakością usług i produktów. W 2021 roku do grona podmiotów honorujących kartę paliwowo-serwisową DKV dołączyły m.in. GM7, Müller, Na Skarpie, Ochman czy ZMG.

 

Więcej informacji, jak zostać partnerem DKV Mobility, można uzyskać TUTAJ.

 

Źródło: DKV

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).