Karta paliwowa DKV Mobility pozwala rozliczyć ładowanie służbowego EV w domu | MOTOFAKTOR

Karta paliwowa DKV Mobility pozwala rozliczyć ładowanie służbowego EV w domu

Teraz we Francji i Austrii ładowanie auta służbowego prądem w domu czy pracy można rozliczyć kartą paliwową DKV Mobility, a więc na rachunek pracodawcy.

 

 

DKV Mobility rozszerza swoją ofertę w zakresie ładowania aut. Do rozliczania zakupu energii elektrycznej służy karta +Charge, która działa łącznie z aplikacją DKV Mobility. Klienci z Francji i Austrii mogą dodatkowo – za pośrednictwem urządzenia udostępnianego przez operatora – tak skonfigurować zużycie prądu, aby regulować za pośrednictwem karty paliwowej także ładowania pojazdów, których dokonują w domu czy w miejscu pracy.

 

Cieszymy się, mogąc zaoferować kierowcom we Francji i w Austrii rozwiązanie @home/@work –  mówi Sven Mehringer, dyrektor zarządzający ds. energii i usług dla pojazdów w DKV Mobility – Dziś posiadacze DKV Card+Charge mogą korzystać już z 344 000 punktów ładowania – wielu marek, w wielu krajach. Teraz chcemy jeszcze bardziej zwiększyć elastyczność dostępu do energii, włączając w to prywatne lokalizacje.

 

Partnerem DKV Mobility w zakresie rozszerzenia oferty @home/@work na Francję i Austrię jest dostawca urządzeń KEBA Group AG z siedzibą w Linz w Austrii. Do zarządzania siecią ładowania aut energią elektryczną służy platforma GreenFlux (spółka zależna DKV Mobility). Od kwietnia 2022 r. platforma integruje już 344 000 publicznych i półpublicznych punktów ładowania w całej Europie.

 

Źródło: DKV Mobility

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).