Karta paliwowa DKV Mobility pozwala rozliczyć ładowanie służbowego EV w domu | MOTOFAKTOR

Karta paliwowa DKV Mobility pozwala rozliczyć ładowanie służbowego EV w domu

person Adrian Januszkiewicz 28/10/2022

Teraz we Francji i Austrii ładowanie auta służbowego prądem w domu czy pracy można rozliczyć kartą paliwową DKV Mobility, a więc na rachunek pracodawcy.

 

 

DKV Mobility rozszerza swoją ofertę w zakresie ładowania aut. Do rozliczania zakupu energii elektrycznej służy karta +Charge, która działa łącznie z aplikacją DKV Mobility. Klienci z Francji i Austrii mogą dodatkowo – za pośrednictwem urządzenia udostępnianego przez operatora – tak skonfigurować zużycie prądu, aby regulować za pośrednictwem karty paliwowej także ładowania pojazdów, których dokonują w domu czy w miejscu pracy.

 

Cieszymy się, mogąc zaoferować kierowcom we Francji i w Austrii rozwiązanie @home/@work –  mówi Sven Mehringer, dyrektor zarządzający ds. energii i usług dla pojazdów w DKV Mobility – Dziś posiadacze DKV Card+Charge mogą korzystać już z 344 000 punktów ładowania – wielu marek, w wielu krajach. Teraz chcemy jeszcze bardziej zwiększyć elastyczność dostępu do energii, włączając w to prywatne lokalizacje.

 

Partnerem DKV Mobility w zakresie rozszerzenia oferty @home/@work na Francję i Austrię jest dostawca urządzeń KEBA Group AG z siedzibą w Linz w Austrii. Do zarządzania siecią ładowania aut energią elektryczną służy platforma GreenFlux (spółka zależna DKV Mobility). Od kwietnia 2022 r. platforma integruje już 344 000 publicznych i półpublicznych punktów ładowania w całej Europie.

 

Źródło: DKV Mobility

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).