DKV Mobility współpracuje z MAHLE chargeBIG | MOTOFAKTOR

DKV Mobility współpracuje z MAHLE chargeBIG

person Adrian Januszkiewicz 4/10/2022

DKV Mobility rozszerza swoją sieć ładowania o 31 publicznych punktów ładowania na parkingu P2 na lotnisku w Stuttgarcie obsługiwanych przez MAHLE chargeBIG.

 

MAHLE chargeBIG to lokalne przedsiębiorstwo, specjalizujące się w zarządzaniu infrastrukturą ładowania samochodów energią elektryczną. Firma podpisała ostatnio umowę o współpracy z GreenFlux – spółką zależną DKV Mobility, która zarządza całą ofertą usług ładowania tego operatora. Punkty ładowania są dostępne poprzez aplikację DKV Mobility – za pośrednictwem funkcji płatności DKV APP&GO.

 

Niezmiernie cieszy nas partnerstwo z MAHLE chargeBIG –  mówi Sven Mehringer, dyrektor zarządzający ds. energii i usług dla aut w DKV Mobility – Teraz nasi klienci mogą nie tylko zaparkować swój pojazd elektryczny w bezpośrednim sąsiedztwie lotniska, ale także podłączyć go od razu do ładownia. Zapewniamy przy tym wygodne i przejrzyste rozliczanie opłat za korzystanie z prądu i parkowanie.

 

Udostępnienie punktów ładowania na lotnisku w Stuttgarcie klientom DKV Mobility pomoże nam dotrzeć z informacją o naszych usługach do szerokiej społeczności osób korzystających z lotniska – dodaje Sebastian Ewert, założyciel i dyrektor generalny MAHLE chargeBIG.

 

Ewert zauważa, że aplikacja mobilna jest najbezpieczniejszym i najłatwiejszym sposobem popularyzacji stacji ładowania.

 

Sieć ładowania DKV Mobility obejmuje około 310 000 punktów w całej Europie.

 

Źródło: DKV Mobility

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).