„Wybieram Inter Cars!” – nowa odsłona strony dla mechaników | MOTOFAKTOR

"Wybieram Inter Cars!" - nowa odsłona strony dla mechaników

Inter Cars prezentuje nową odsłonę strony WybieramInterCars.com.pl, stworzonej z myślą o klientach dystrybutora.

Na Wybieram Inter Cars firma oddaje głos samym mechanikom, który od wielu lat współpracują z dystrybutorem na partnerskich zasadach i najlepiej wiedzą, jakie korzyści niesie ze sobą ta relacja. Doceniają zarówno profesjonalizm oraz fachowość pracowników, jak i, co szczególnie ważne w ich biznesie, szybkość dostaw i skuteczność działań.

Szeroka oferta Inter Cars

Inter Cars to nie tylko dostawa części zamiennych do pojazdów, ale i szereg innych usług, znacznie usprawniających prowadzenie biznesu. Mowa tu między innymi o ofercie szkoleń, jak i dostępu do oprogramowania stworzonego z myślą o mechanikach samochodowych i właścicielach warsztatów.

 

Oferta Inter Cars to także możliwość dofinansowania biznesu, czy też dołączenia do zorganizowanych przez dystrybutora sieci serwisowych zrzeszających profesjonalne warsztaty w Polsce oraz wielu europejskich krajach. To, co wyróżnia Inter Cars, to wyjątkowe podejście do klienta, traktowanego zawsze na partnerskich zasadach oraz gwarancja jakości świadczonych usług.

Grupa dla mechaników, nasze wartości oraz... ciekawostki

Dzięki stronie WybieramInterCars.com.pl będziesz miał też możliwość dołączenia do zamkniętej grupy mechaników na Facebooku. Już dziś zrzesza ona ponad 160 tys. osób. Przedstawiciele branży mogą zaczerpnąć na niej od kolegów po fachu wielu specjalistycznych porad, czy też zapoznać się z technicznymi nowinkami.

 

W ramach nowej odsłony strony Inter Cars przypomina wartości, które są kluczowe w prowadzeniu przez biznesu. To: Innowacyjne e-narzędzia, Partnerskie relacje, Najszersza oferta, Najefektywniejsza logistyka oraz Wartości dodane dla serwisu. Wszystkie one prowadzą do sekcji z artykułami, które pokazują skalę naszego działania i możliwości, jakie niesie on dla współpracujących z firmą klientów.

 

Nowością na odświeżonej stronie są ciekawostki dla mechaników. Ta sekcja będzie stale aktualizowana. Warto tam zaglądać, by dowiedzieć się wielu niespodziewanych rzeczy. Bohaterem pierwszej z historii jest sama królowa brytyjska…

 

Źródło: Inter Cars

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).