„Wybieram Inter Cars!” – nowa odsłona strony dla mechaników | MOTOFAKTOR

"Wybieram Inter Cars!" - nowa odsłona strony dla mechaników

person Redakcja 14/09/2023

Inter Cars prezentuje nową odsłonę strony WybieramInterCars.com.pl, stworzonej z myślą o klientach dystrybutora.

Na Wybieram Inter Cars firma oddaje głos samym mechanikom, który od wielu lat współpracują z dystrybutorem na partnerskich zasadach i najlepiej wiedzą, jakie korzyści niesie ze sobą ta relacja. Doceniają zarówno profesjonalizm oraz fachowość pracowników, jak i, co szczególnie ważne w ich biznesie, szybkość dostaw i skuteczność działań.

Szeroka oferta Inter Cars

Inter Cars to nie tylko dostawa części zamiennych do pojazdów, ale i szereg innych usług, znacznie usprawniających prowadzenie biznesu. Mowa tu między innymi o ofercie szkoleń, jak i dostępu do oprogramowania stworzonego z myślą o mechanikach samochodowych i właścicielach warsztatów.

 

Oferta Inter Cars to także możliwość dofinansowania biznesu, czy też dołączenia do zorganizowanych przez dystrybutora sieci serwisowych zrzeszających profesjonalne warsztaty w Polsce oraz wielu europejskich krajach. To, co wyróżnia Inter Cars, to wyjątkowe podejście do klienta, traktowanego zawsze na partnerskich zasadach oraz gwarancja jakości świadczonych usług.

Grupa dla mechaników, nasze wartości oraz... ciekawostki

Dzięki stronie WybieramInterCars.com.pl będziesz miał też możliwość dołączenia do zamkniętej grupy mechaników na Facebooku. Już dziś zrzesza ona ponad 160 tys. osób. Przedstawiciele branży mogą zaczerpnąć na niej od kolegów po fachu wielu specjalistycznych porad, czy też zapoznać się z technicznymi nowinkami.

 

W ramach nowej odsłony strony Inter Cars przypomina wartości, które są kluczowe w prowadzeniu przez biznesu. To: Innowacyjne e-narzędzia, Partnerskie relacje, Najszersza oferta, Najefektywniejsza logistyka oraz Wartości dodane dla serwisu. Wszystkie one prowadzą do sekcji z artykułami, które pokazują skalę naszego działania i możliwości, jakie niesie on dla współpracujących z firmą klientów.

 

Nowością na odświeżonej stronie są ciekawostki dla mechaników. Ta sekcja będzie stale aktualizowana. Warto tam zaglądać, by dowiedzieć się wielu niespodziewanych rzeczy. Bohaterem pierwszej z historii jest sama królowa brytyjska…

 

Źródło: Inter Cars

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).