Szeroka oferta wózków narzędziowych w Inter Cars

Szeroka oferta wózków narzędziowych w Inter Cars

Oferta Inter Cars to marki profesjonalnych narzędzi dla warsztatów i wózków - od wyposażonych w podstawowe narzędzia po zawierające rozbudowane zestawy narzędzi.

Inter Cars oferuje marki profesjonalnych narzędzi dla warsztatów – HANS, TOPTUL, SONIC oraz PROFITOOL – to szeroki wachlarz wyboru. W ofercie są także modele wózków warsztatowych – od tych wyposażonych w podstawowe narzędzia, które są niezbędne przy pracy w warsztacie, po zawierające bardzo rozbudowane zestawy narzędzi.

 

Wózki wyposażone są w klucze nasadowe, płasko-oczkowe czy też trzpieniowe, jak również młotki oraz wiele innych potrzebnych narzędzi w codziennej pracy mechanika samochodowego. Liczba narzędzi uzależniona jest od danego modelu. Ciekawym przykładem wózka dedykowanego pod bardzo konkretne potrzeby jest model Hans GTT520 TRUCK – kupują go głównie warsztaty zajmujące się pojazdami ciężarowymi, ze względu na zakres narzędzi, który jest dobrany do ich potrzeb.

 

W ofercie zadebiutował też niedawno nowy model pod marką PROFITOOL, który zawiera dedykowane warsztatom narzędzia specjalne – klucze do korków spustowych, nasadki do sond lambda, szczypce zaciskowe do przewodów gumowych, narzędzia do tapicerki oraz całą szufladę narzędzi do obsługi układu hamulcowego.

Przy wyborze wózka najważniejsza jest funkcjonalność wózka oparta na jego zawartości. Nie oznacza to jednak, że jakość nie ma znaczenia, ma i to duże, dlatego warto kupować narzędzia przeznaczone do użytku profesjonalnego – to powinno zapewnić trwałość na długie lata. (…) Nierzadko zdarza się też, że patrzymy na ilość narzędzi i porównujemy cenę, a tak naprawdę istotne jest, jakie to są narzędzia, bo właśnie to ma największy wpływ na finalną cenę wózka. Ponadto sama konstrukcja szafki ma duży wpływ na cenę całego produktu. Różnią się one nie tylko wyglądem, ale także grubością blach, ilością szuflad, malowaniem, wykończeniem, typem prowadnic w szufladach czy mechanizmami zamykania.

opiekun narzędzi marki HANS w Inter Cars - Paweł Kaczmarek

 

Strona z informacjami dotyczącymi najlepszych modeli wózków narzędziowych dostępna jest pod linkiem.

 

Źródło: Inter Cars

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).