To był tydzień! (2) | MOTOFAKTOR

To był tydzień! (2)

person Adrian Januszkiewicz 15/01/2023

To był tydzień - najważniejsze wydarzenia w polskiej (i nie tylko) branży aftermarketowej w dniach 9 - 15 stycznia 2023 r.

Drugi tydzień roku 2023 już za nami i widać ożywienie w branży. Inter Cars opublikował wstępne wyniki sprzedaży za grudzień i rok 2022.

 

Dobiegły końca targi CES 2023 w Las Vegas. W ich trakcie Continental ogłosił nawiązanie współpracy z firmą Ambarella na rzecz opracowania kompleksowego oprogramowania i rozwiązań sprzętowych dla systemów wspomagania i automatyzacji jazdy. Z kolei Grupa ZF zaprezentowała swoje postępy w dziedzinie technologii mobilności elektrycznej i zautomatyzowanej.

 

Groupauto CEE ogłosiła wejście na rynek rumuński.

 

VARTA oznajmiła, że po raz kolejny będzie partnerem Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników.

 

Najnowsze dane agencji pracy, i nie tylko, wskazały, że rok 2023 może być dla motoryzacji trudny pod kątem liczby rąk do pracy.

 

Grupa FORVIA powołała do życia nową spółkę nazwaną MATERI’ACT.

 

Firma Delphi Technologies rozpoczęła stałą kampanię Masters of Motion wspierającą warsztaty i mechaników.

 

Startup Hemawi z Białegostoku ogłosił, że poszukuje inwestora do wyprodukowania jego autorskiej klamry do pasów bezpieczeństwa.

 

Bio Service przypomniało kalendarium dopełnienia tegorocznych dokumentacji związanych z administrowaniem gospodarką odpadów w warsztacie.

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).