Groupauto CEE już nie tylko w Polsce | MOTOFAKTOR

1 stycznia 2023 r. Groupauto CEE podpisało pierwsze Umowy z zagranicznymi członkami z Rumunii: Auto Brand SRL i Conex Distribution SA.

 

Auto Brand SRL jest wiodącym rumuńskim dystrybutorem części do pojazdów ciężarowych z obrotem powyżej 28 mln EUR (głównie części o jakości OES). Posiada 20 oddziałów w kraju z siedzibą główną w Bragadiru niedaleko Bukaresztu.

 

Z kolei Conex Distribution SA, z siedzibą w Iasi, jest jednym z wiodących operatorów części zamiennych do samochodów osobowych i dostawczych w Rumunii. Ma rozległą sieć oddziałów obejmującą 39 punktów, z obrotami przekraczającymi 100 mln EUR, w tym marki własne i OES.

 

Logo Groupauto Romania w 2023 r.

 

Wchodząc w struktury Groupauto CEE obie firmy chcą wzmocnić swoją niezależną pozycję na rynku lokalnym, rozszerzyć działalność i wykorzystać nowe możliwości z dostawcami rekomendowanymi przez Groupauto i Alliance Automotive Group.

 

Źródło: Groupauto CEE

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).