To był tydzień! (16) | MOTOFAKTOR

To był tydzień! (16)

person Joanna Piszcz 25/04/2021

Najważniejsze wydarzenia w polskiej (i nie tylko) branży aftermarketowej w dniach 19 - 25 kwietnia 2021 r.

Przedostatni tydzień kwietnia przyniósł optymistyczne informacje. Barometr dostawców motoryzacyjnych w Polsce AutomotiveSuppliers.pl z I kwartału 2021 wskazuje poprawę nastrojów w branży względem końca roku 2020.

 

Denso Aftermarket and Industrial Solutions (AMIS) przechodzi zmiany, które mają usprawnić działalność w Europie i na rynkach lokalnych.

 

Firma Oponiarska Dębica S.A. zanotowała w 2020 roku przychody ze sprzedaży w wysokości ponad 1,8 mld zł, o 11,7% niższe niż rok wcześniej. Natomiast podczas walnego zgromadzenia akcjonariuszy Brembo zostało zatwierdzone sprawozdanie finansowe za 2020 r.

 

Na setnym warsztacie z ponad 120 w sieci NexusAuto w Polsce pojawiło się oszyldowanie.

 

Od 1 maja br. wchodzą nowe wymogi europejskie dotyczące etykiet i oznaczeń na oponach dotyczące też opon autobusowych i ciężarowych.

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).