100 oszyldowanych warsztatów NexusAuto w Polsce | MOTOFAKTOR

100 oszyldowanych warsztatów NexusAuto w Polsce

person Adrian Januszkiewicz 21/04/2021

Właśnie na setnym warsztacie z ponad 120 w sieci NexusAuto w Polsce pojawiło się oszyldowanie.

Firma DAW CAR z Krośnic niedaleko Ciechanowa stała się setnym warsztatem w sieci NexusAuto w Polsce, na którym pojawiło się oszyldowanie. Jej szef, pan Piotr Piątkowski jest przedstawicielem średniego pokolenia polskich mechaników. Warsztat prowadzi od 2005 roku, ale doświadczenie zdobywał pracując w tym zawodzie jeszcze 5 lat wcześniej.

 

Warsztat ma optymalną powierzchnię ~250 m2 i trzy stanowiska naprawcze, każde wyposażone w nowy podnośnik. Budynek powstał na działce będącej własnością Pana Piotra, tuż przy drodze wojewódzkiej 615 łączącej Ciechanów z Mławą. DAW CAR został zgłoszony do sieci NexusAuto przez ciechanowski oddział Inter Parts.

 

Warto przy tym przypomnieć, że od początku roku trwa współpraca sieci NexusAuto z Total Polska, dzięki której warsztaty w niej zrzeszone mają dostęp do fachowych szkoleń i najnowszych technologii, ich klienci zapewnioną profesjonalną obsługę techniczną.

 

Źródło: NexusAuto Polska

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).