To był tydzień! (1) | MOTOFAKTOR

To był tydzień! (1)

person Joanna Piszcz 8/01/2023

To był tydzień - najważniejsze wydarzenia w polskiej (i nie tylko) branży aftermarketowej w dniach 2 - 8 stycznia 2023 r.

Za nami pierwszy tydzień 2023 roku i nieco mniej wydarzeń niż zwykle. Do 8 stycznia w Las Vegas trwają targi CES, podczas których prezentowane są innowacje technologiczne, a wśród nich produkty i rozwiązania firm Goodyear i Bridgestone.

 

A na rynku warsztatowym – Petronas pochwalił się przyrostem liczby warsztatów partnerskich w 2022 roku.

 

Producent autobusów, firma Solaris, ma nowego prezesa – został nim Javier Iriarte.

 

Smutne informacje nadeszły ze świata sportów motorowych – Ken Block, znany twórca Gymkhany, a także kierowca rajdowy, kaskader i snowboardzista, zginął w wypadku na skuterze śnieżnym.

 

Grupa DBK zacieśnia współpracę z organizatorami Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników.

 

W branży ciężarowej – dostępny jest już kalendarz firmy Martex na 2023 rok oraz 57. wydanie Informatora Autos.

 

 

Więcej informacji w polskiej (i nie tylko) branży aftermarketowej i motoryzacyjnej znajdziesz na stronie głównej Motofaktora. Jeśli chcesz być na bieżąco z najważniejszymi wiadomościami z branży – zapisz się na nasz newsletter.

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).