Wizja zrównoważonej mobilności Bridgestone na targach CES

Wizja zrównoważonej mobilności Bridgestone na targach CES

Bridgestone zaprezentuje swoją kompleksową wizję zrównoważonej mobilności na targach CES, które odbędą się w Las Vegas w dniach od 5 do 8 stycznia 2023 r.

 

Wizja zrównoważonej mobilności Bridgestone skoncentrowana jest na poprawie przepływu materiałów, wydajności produktów i świadczeniu usług na żądanie w zakresie mobilności osobistej i flotowej. Webfleet, cieszące się globalnym zaufaniem rozwiązanie Bridgestone do zarządzania flotą, zademonstruje kluczową rolę, jaką odgrywają dane w przyszłej, zrównoważonej mobilności.

 

Webfleet analizuje dane w czasie rzeczywistym, dostarczając wiedzę, która pozwala zwiększyć wydajność floty firm o dowolnej wielkości. Webfleet pomaga firmom nie tylko zmaksymalizować efektywność, ale także zredukować koszty, usprawnić obsługę klienta, digitalizować procesy i ograniczyć emisję CO2.

 

Webfleet wspiera również swoich klientów w transformacji floty na pojazdy elektryczne, oferując przejrzyste, oparte na danych raporty wskazujące, które z obecnych pojazdów mogłyby zostać zastąpione modelami elektrycznymi.

 

Bridgestone wykorzystuje dane z pojazdów podłączonych do platformy Webfleet jeszcze głębiej, oferując analizy wspierające podmioty zarządzające infrastrukturą drogową we wdrażaniu prewencyjnych działań związanych z utrzymaniem dróg, w usprawnianiu infrastruktury, w ograniczaniu zatorów i tworzeniu inteligentnych planów miejskich.

 

Nasze rozwiązanie do zarządzania flotą pojazdów Webfleet było i pozostaje kluczowym elementem wizji Bridgestone dotyczącej zrównoważonej mobilności. Dane są niezbędne, aby zapewnić zrównoważoną przyszłość mobilności, dlatego cieszymy się, że uczestniczymy w tym globalnym wydarzeniu, jakim jest CES, gdzie możemy pokazać światu pełny potencjał naszych rozwiązań opartych na danych.

wiceprezes Webfleet International - Raj Bajaj

 

W ciągu czterech dni targowych, Bridgestone skoncentruje się również na trzech innych kluczowych tematach: odnawialnym kauczuku naturalnym i recyklingu opon, „Smart Corner” – inteligentnych oponach i zawieszeniach pneumatycznych dla pojazdów elektrycznych oraz cyfrowym concierge do zarządzania pojazdami osobowymi i flotowymi.

 

Wizja zrównoważonej mobilności Bridgestone wynika z globalnego zobowiązania Bridgestone E8 dotyczącego wartości dla społeczeństwa, klientów i przyszłych pokoleń w ośmiu kluczowych obszarach: Energia, Ekologia, Wydajność, Rozszerzenie, Ekonomia, Emocje, Łatwość i Wzmocnienie.

 

Uczestnicy targów CES mogą spotkać się z ekspertami Webfleet na stoisku Bridgestone nr 5867 w West Hall w Las Vegas Convention Center. Więcej informacji można znaleźć na stronie https://www.bridgestoneamericas.com/ces.

 

Webfleet to rozwiązanie Bridgestone do zarządzania flotą. Ponad 60 tysięcy klientów na całym świecie korzysta z rozwiązań Webfleet w celu zwiększenia ogólnej wydajności floty, bieżącego wsparcia kierowców, bezpieczeństwa, utrzymania reklamacji i bardziej zrównoważonej działalności. Od ponad 20 lat Webfleet umożliwia menedżerom flot wgląd w dane, które pomagają im w optymalizacji działań. Więcej informacji na stronie: webfleet.com.

 

Źródło: Bridgestone

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).