Würth Polska otwiera nowy sklep stacjonarny w Łodzi

Würth Polska otwiera nowy sklep stacjonarny w Łodzi

Nowa placówka Würth Polska znajduje się w Łodzi przy ul. św. Teresy od Dzieciątka Jezus 100 i jest to już 47 punkt sprzedaży na terenie Polski.

Planowanemu na 11 lipca otwarciu towarzyszyć będą Dni Otwarte, podczas których na odwiedzających klientów czekać będą liczne atrakcje i promocyjne ceny. Firma Würth Polska jest obecna na polskim rynku od ponad 32 lat i oferuje imponujący wybór ponad 125 tysięcy produktów i rozwiązań dla różnych branż.

 

Bogaty asortyment obejmuje narzędzia ręczne, elektronarzędzia, odzież BHP, chemię techniczną oraz wiele innych artykułów niezbędnych w przemyśle, motoryzacji, budownictwie, ciesielstwie, stolarstwie czy rolnictwie. Poza sprzedażą stacjonarną, produkty Würth Polska można zamówić również u przedstawicieli handlowych oraz w sklepie internetowym, zapewniając wygodne i wszechstronne możliwości zakupów.

 

Nowy sklep znajduje się w Łodzi przy ulicy ul. św. Teresy od Dzieciątka Jezus 100 i zajmuje powierzchnię ponad 300 mkw. Podobnie jak w innych placówkach marki, klienci będą mieli okazję skorzystać z szerokiej gamy produktów, atrakcyjnych promocji, profesjonalnego doradztwa oraz możliwości odbioru zamówień złożonych w sklepie internetowym. Pierwszy punkt, znany dobrze klientom w Łodzi, mieści się przy ulicy Wydawniczej 1/3 (budynek F).

Stale się rozwijamy i wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. Wynikiem tego jest otwarcie nowej placówki stacjonarnej. Łódź to ważne miejsce w centralnej Polsce, dlatego otwieramy kolejny punkt, w którym od teraz każdy profesjonalista będzie mógł kupić nasze produkty i zaczerpnąć profesjonalnej wiedzy od naszych ekspertów.

dyrektor Centrum Obsługi Klientów i Oddziałów Regionalnych Würth Polska - Alicja Rippel

 

Planowane na 11 lipca otwarcie sklepu w Łodzi odbędzie się wraz z organizowanymi przez Würth Polska Dniami Otwartymi. Podczas wydarzenia będą miały miejsce prezentacje nowych produktów, a każdy klient będzie miał możliwość osobiście przetestować wybrany produkt i porozmawiać o jego cechach ze specjalistą. Dni Otwarte to także doskonała okazja do zrobienia zakupów w wyjątkowo atrakcyjnych cenach.

 

Oferta skierowana jest do klientów biznesowych oraz osób prowadzących działalność gospodarczą. Więcej informacji można znaleźć na: www.wurth.pl.

 

Źródła: Würth Polska

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).