Würth Polska rozszerzył portfolio elektronarzędziowe | MOTOFAKTOR

Würth Polska rozszerzył portfolio elektronarzędziowe

Z początkiem października w ofercie Würth Polska zagościły dwie nowości: piła szablasta i klucz udarowy z serii M-CUBE.

 

Nowości M-CUBE wraz z innymi elektronarzędziami bezprzewodowymi dla profesjonalistów są dostępne w zestawach COMBO 18V. Oba urządzenia zaprojektowano tak, by były kompatybilne ze standardowym akumulatorem M-CUBE 18V wykorzystywanym w innych narzędziach marki.

 

Dzięki rozwiązaniu M-CUBE 18V możliwa jest rozbudowa systemu o pojedyncze maszyny w miarę rosnących potrzeb, bez dodatkowych ładowarek lub akumulatorów. Pozwala na to wspólny system mocowania akumulatora dla wszystkich elektronarzędzi serii M-CUBE. W każdym komplecie znajdują się trzy produkty wraz z szybką ładowarką ALG i akumulatorami litowo-jonowymi 4 Ah. Całość jest bezpiecznie umieszczona w torbie z mocnym dnem z tworzywa sztucznego, która ma ułatwiać transport i przechowywanie narzędzi. Akumulatory w zestawach to kompaktowe, solidne urządzenia, odporne na uszkodzenia. Ich konstrukcja wykonana jest w taki sposób, by optymalnie odprowadzać ciepło powstające podczas pracy, chronić sprzęt przed przegrzaniem i drganiami. Akumulator wyposażono we wskaźnik LED pokazujący bieżący stopień naładowania.

Nowości w zestawach Würth COMBO

Dużą popularnością wśród profesjonalistów cieszy się od dawna zestaw COMBO 18V zawierający młotowiertarkę ABH 18 COMPACT, szlifierkę kątową AWS 18-125 P COMPACT i wiertarko-wkrętarkę ABS 18 COMPACT. Do zestawu dołączono szybką ładowarkę ALG i trzy akumulatory litowo-jonowe 4 Ah. Ten komplet sprawdza się szczególnie w branży monterskiej i budowlanej. Narzędzia zawarte w tym komplecie przeznaczone są do wiercenia (m.in w betonie), wkręcania i odkręcania wkrętów, szlifowania, zdzierania, cięcia, a także mieszania niezbyt gęstych klejów i farb czy nawet lekkiego podkuwania.

 

W kolejnym zestawie COMBO poza szybką ładowarką i akumulatorami znajduje się szlifierka kątowa AWS 18-125 P COMPACT, wiertarko-wkrętarka ABS 18 COMPACT oraz nowość w ofercie Würth Polska, czyli akumulatorowy klucz udarowy ASS 18 ½ COMPACT. To klucz o zdefiniowanym 3-stopniowym poziomie dokręcania i wysokim początkowym momencie obrotowym. Duża prędkość obrotowa i częstotliwość udarów skutkuje maksymalnym momentem zrywającym równym ok. 800 Nm, co umożliwia również odkręcanie zapieczonych nakrętek kół w pojazdach. Klucz wyposażony został w potrójną lampę LED umieszczoną na głowicy przekładni, która bardzo dobrze oświetla obszar roboczy. Produkty z tego zestawu Würth Polska sprawdzą się m.in. przy wkręcaniu kotew mechanicznych (zakres pracy z kotwami z gwintem M10-M20). Poza wkręcaniem i wierceniem zestaw COMBO przydaje się do cięcia, szlifowania, zdzierania, a także mieszania klejów i farb. Podobnie, jak we wszystkich zestawach COMBO, zasilanie jest kompatybilne z pozostałymi maszynami z serii M-CUBE. Komplet zawiera narzędzia niezbędne w warsztacie samochodowym, ale także na budowie. Jest to optymalny komplet dla mechanika i montera konstrukcji metalowych.

 

 

Akumulatorowy klucz udarowy ASS 18 ½ COMPACT M-CUBE Nr art. 5701406000 - nowość w ofercie Würth Polska

W trzecim zestawie narzędzi akumulatorowych od Würth Polska znalazły się wiertarko-wkrętarka ABS 18 COMPACT, akumulatorowa młoto-wiertarka ABH 18 COMPACT oraz nowość, czyli piła szablasta AFS COMPACT. Jest to komplet o najbardziej uniwersalnym zastosowaniu, z którego skorzysta zarówno monter – instalator, jak i pracownicy firmy budowlanej lub wykończeniowej. Narzędzia będą przydatne do montażu stolarki otworowej, szczególnie przy demontażu i montażu okien. Do nowej piły szablastej firma Würth oferuje bardzo bogaty program brzeszczotów do cięcia wszelkich elementów instalacyjnych. Piła posiada wydajny silnik bezszczotkowy EC o niewielkich wymaganiach w zakresie obsługi i o dużym zapasie mocy. Maszyna jest wytrzymała i bezpieczna w użytkowaniu, dzięki wbudowanym zabezpieczeniom elektronicznym, chroniącym urządzenie przed przeciążeniem i przegrzaniem. Piłę można uruchomić dopiero po odblokowaniu włącznika, a kratki wentylacyjne stanowią dodatkową ochronę przed wnikaniem zanieczyszczeń.

Akumulatorowa piła szablasta AFS 18 COMPACT Nr art. 5701412000 - nowość w ofercie Würth Polska

W październiku Würth Polska oferuje swoim klientom trzy zestawy COMBO w promocyjnych cenach. Dodatkowo przy zakupie dowolnego zestawu można taniej nabyć bezprzewodowy głośnik bluetooth BTS 18-40 M-CUBE 18V. Oferta jest ważna do 31 października lub do wyczerpania zapasów.

 

Źródło: Würth Polska

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).