To był tydzień! (7) | MOTOFAKTOR

To był tydzień! (7)

Najważniejsze wydarzenia w polskiej (i nie tylko) branży aftermarketowej w dniach 11 - 17 lutego 2019 r.
17/02/2019

Za nami kolejny tydzień nowego roku i nowe wydarzenia. Największy polski dystrybutor, Inter Cars, podał wyniki finansowe za styczeń 2019 r. Z kolei Moto-Profil podał pierwsze szczegóły dotyczące atrakcji, jakie czekają na gości targów ProfiAuto Show 2019.

 

Łączność pojazdów z otoczeniem i digitalizacja trendem nr 1 w motoryzacji – takie trendy pokazuje raport KPMGGlobal Automotive Executive Survey 2019”. Natomiast z danych ACEA wynika, że Polska znajduje się w ogonie rozwoju elektromobilności w Europie. Tymczasem Ministerstwo Energii skierowało do konsultacji publicznych projekt rozporządzenia, które pozwoli na dofinansowanie m.in. zakupu samochodu elektrycznego.

 

Wolk After Sales Experts udostępnił raport „Garage Structure in European Car Aftermarket„, dotyczący rynku warsztatów samochodowych w Europie.

 

W tym roku swoją działalność rozpocznie DRiV Inc., notowana na giełdzie spółka Aftermarket and Ride Performance powstała z podziału Tenneco.

 

Podczas testów klocków hamulcowych w samochodzie marki VW Touareg produkty Delphi Technologies zwyciężyły nad rozwiązaniami oferowanymi przez konkurencję.

 

Ciąg dalszy sprawy prowokacji urzędu skarbowego z wymianą żarówki w warsztacie samochodowym – policja w Bartoszycach nie będzie się odwoływać od umorzenia postępowania dotyczącego jednej z pracownic US przez Sąd Okręgowy w Olsztynie.

 

 

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).