To był tydzień! (7) | MOTOFAKTOR

To był tydzień! (7)

person Joanna Piszcz 17/02/2019

Najważniejsze wydarzenia w polskiej (i nie tylko) branży aftermarketowej w dniach 11 - 17 lutego 2019 r.

Za nami kolejny tydzień nowego roku i nowe wydarzenia. Największy polski dystrybutor, Inter Cars, podał wyniki finansowe za styczeń 2019 r. Z kolei Moto-Profil podał pierwsze szczegóły dotyczące atrakcji, jakie czekają na gości targów ProfiAuto Show 2019.

 

Łączność pojazdów z otoczeniem i digitalizacja trendem nr 1 w motoryzacji – takie trendy pokazuje raport KPMGGlobal Automotive Executive Survey 2019”. Natomiast z danych ACEA wynika, że Polska znajduje się w ogonie rozwoju elektromobilności w Europie. Tymczasem Ministerstwo Energii skierowało do konsultacji publicznych projekt rozporządzenia, które pozwoli na dofinansowanie m.in. zakupu samochodu elektrycznego.

 

Wolk After Sales Experts udostępnił raport “Garage Structure in European Car Aftermarket“, dotyczący rynku warsztatów samochodowych w Europie.

 

W tym roku swoją działalność rozpocznie DRiV Inc., notowana na giełdzie spółka Aftermarket and Ride Performance powstała z podziału Tenneco.

 

Podczas testów klocków hamulcowych w samochodzie marki VW Touareg produkty Delphi Technologies zwyciężyły nad rozwiązaniami oferowanymi przez konkurencję.

 

Ciąg dalszy sprawy prowokacji urzędu skarbowego z wymianą żarówki w warsztacie samochodowym – policja w Bartoszycach nie będzie się odwoływać od umorzenia postępowania dotyczącego jednej z pracownic US przez Sąd Okręgowy w Olsztynie.

 

 

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).