Inter Cars po styczniu 2019 ponownie ze wzrostem sprzedaży | MOTOFAKTOR

Inter Cars po styczniu 2019 ponownie ze wzrostem sprzedaży

person Adrian Januszkiewicz 11/02/2019

O 14,3% wzrosła sprzedaż Grupy Inter Cars, największego polskiego dystrybutora, w porównaniu ze styczniem 2018.

Łącznie wartość sprzedaży w styczniu 2019 roku w Polsce wyniosła 332,3 mln zł, podczas gdy w styczniu 2018 było to 290,6 mln zł. Przychód ze sprzedaży całej Grupy Inter Cars wyniósł 461,5 mln zł i był o 21% wyższy niż w analogicznym miesiącu roku ubiegłego.

 

Sprzedaż zagranicznych spółek dystrybutora jest o 19% wyższa niż przed rokiem, a łączna wartość sprzedaży sięgnęła 251,5 mln zł. Najwyższy wzrost odnotowano w Grecji (533,4%), w Mołdawii (97,8%.) oraz w Bośni i Hercegowinie (93,6%).

 

Szczegółowe dane prezentujemy w poniższej tabelce:

Źródło: Inter Cars

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).