To był tydzień (6) | MOTOFAKTOR

To był tydzień (6)

person Adrian Januszkiewicz 12/02/2023

To był tydzień - najważniejsze wydarzenia w polskiej (i nie tylko) branży aftermarketowej w dniach 6 - 12 lutego 2023 r.

 

Za nami już blisko półmetek lutego. W minionym tygodniu swoje wyniki finansowe za styczeń 2023 opublikowały Inter Cars i Auto Partner.

 

Z kolei Bosch podsumował cały rok 2022, który mimo trudności był dla marki udany.

 

Rynek samochodowy w roku 2022 podsumowały PZPM z KPMG.

 

Z kolei branżę warsztatów samochodowych za rok 2022 podsumowali eksperci aplikacji motowarsztat.pl.

 

Odbyła się konferencja ZF [pro]Tech 2023, podczas której firma ZF Aftermarket podsumowała ostatnie 5 lat projektu.

 

Strona OTOMOTO ogłosiła, że będzie głównym sponsorem tegorocznej edycji Poznań Motor Show.

 

Grupa Auto Partner po raz piąty została wyróżniona Diamentem Forbesa.

 

Freek Blekxtoon, dyrektor generalny NEXUS Automotive Netherlands został ogłoszony ekspertem ds. rozwoju sieci warsztatów NEXUS.

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).