Freek Blekxtoon z AllParts dołącza do NEXUS | MOTOFAKTOR

Freek Blekxtoon z AllParts dołącza do NEXUS

person Adrian Januszkiewicz 10/02/2023

Od 1 kwietnia br. Freek Blekxtoon, związany z AllParts, dołączy do NEXUS Automotive International jako ekspert ds. rozwoju sieci warsztatów NEXUS.

 

W swojej nowej roli Freek Blekxtoon będzie dalej rozwijał sieci warsztatów NEXUS (N!Auto i N!Truck), które działają już w ponad 20 krajach. Jego ambicją jest wspieranie i usprawnianie rozwoju sieci, aby osiągnąć cel 25 000 w 2025 roku.

 

Jesteśmy bardzo zadowoleni, że Freek po raz pierwszy zostanie zaangażowany w naszą międzynarodową grupę. Jego wiedza i doświadczenie oraz jego sieć zarówno na rynku samochodów osobowych, jak i pojazdów ciężarowych będą bardzo cenne we wspieraniu naszego zespołu. Jesteśmy ambitni i zdecydowanie potrzebujemy jego wiedzy, aby zwiększyć profesjonalizm naszych sieci, jeśli mamy osiągnąć cel 25 000 warsztatów! – dodaje Gael Escribe, dyrektor generalny Nexus Automotive International.

 

Jestem pełen energii i szczęśliwy, że mogę podejmować międzynarodowe wyzwania w ramach NEXUS Automotive International! – powiedział Freek Blekxtoon.

 

NEXUS Automotive Netherlands (Eemnes), – poprzednio GroupAuto Nederland – którego Freek Blekxtoon jest dyrektorem generalnym ma obecnie 32 hurtowników AllParts i niedawno został udziałowcem NEXUS International w segmencie motoryzacyjnym. Wijlhuizen (wspólnie z Beneparts) jest partnerem w zakresie ciężarówek i naczep firmy NEXUS w krajach Beneluksu.

 

Źródło: NEXUS

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).