Freek Blekxtoon z AllParts dołącza do NEXUS | MOTOFAKTOR

Freek Blekxtoon z AllParts dołącza do NEXUS

Od 1 kwietnia br. Freek Blekxtoon, związany z AllParts, dołączy do NEXUS Automotive International jako ekspert ds. rozwoju sieci warsztatów NEXUS.

 

W swojej nowej roli Freek Blekxtoon będzie dalej rozwijał sieci warsztatów NEXUS (N!Auto i N!Truck), które działają już w ponad 20 krajach. Jego ambicją jest wspieranie i usprawnianie rozwoju sieci, aby osiągnąć cel 25 000 w 2025 roku.

 

Jesteśmy bardzo zadowoleni, że Freek po raz pierwszy zostanie zaangażowany w naszą międzynarodową grupę. Jego wiedza i doświadczenie oraz jego sieć zarówno na rynku samochodów osobowych, jak i pojazdów ciężarowych będą bardzo cenne we wspieraniu naszego zespołu. Jesteśmy ambitni i zdecydowanie potrzebujemy jego wiedzy, aby zwiększyć profesjonalizm naszych sieci, jeśli mamy osiągnąć cel 25 000 warsztatów! – dodaje Gael Escribe, dyrektor generalny Nexus Automotive International.

 

Jestem pełen energii i szczęśliwy, że mogę podejmować międzynarodowe wyzwania w ramach NEXUS Automotive International! – powiedział Freek Blekxtoon.

 

NEXUS Automotive Netherlands (Eemnes), – poprzednio GroupAuto Nederland – którego Freek Blekxtoon jest dyrektorem generalnym ma obecnie 32 hurtowników AllParts i niedawno został udziałowcem NEXUS International w segmencie motoryzacyjnym. Wijlhuizen (wspólnie z Beneparts) jest partnerem w zakresie ciężarówek i naczep firmy NEXUS w krajach Beneluksu.

 

Źródło: NEXUS

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).