OTOMOTO będzie głównym sponsorem Poznań Motor Show 2023 | MOTOFAKTOR

OTOMOTO będzie głównym sponsorem Poznań Motor Show 2023

person Redakcja 6/02/2023

Platforma OTOMOTO potwierdziła swoją obecność podczas tegorocznej edycji Poznań Motor Show. Tym razem jako sponsor główny wydarzenia.

 

OTOMOTO to internetowa platforma pozwalająca na sprzedaż i zakup m.in. samochodów używanych, nowych, którą co miesiąc odwiedza średnio 8 milionów użytkowników. Plasuje się w światowej czołówce najmocniejszych stron motoryzacyjnych na świecie – w czerwcu ubiegłego roku zajęła 8. miejsce w globalnym rankingu opracowanym przez Similar Web.

 

Użytkownicy OTOMOTO mogą w prosty sposób wyszukiwać i porównywać oferty, a także bezpośrednio kontaktować się z sprzedawcami. Platforma jest stale rozwijana, a w ramach ekosystemu, w którym działa, regularnie pojawiają się nowe narzędzia dla użytkowników – takie jak możliwość uzyskania finansowania na zakup samochodu, których celem jest wypełnienie motoryzacyjnych potrzeb użytkowników oraz zapewnienie im wsparcia i bezpieczeństwa w procesie sprzedaży i kupna pojazdu.

Marka regularnie zaznacza swoją obecność na Poznań Motor Show. Przed rokiem w strefie OTOMOTO zwiedzający mogli obejrzeć z bliska najczęściej wyszukiwane modele aut elektrycznych m.in. Audi e-tron i Porsche Taycan. Zeszłoroczna edycja wydarzenia była także okazją do sprawdzenia swoich sił na symulatorze, a także wzięcia udziału w licznych quizach na temat elektromobilności przygotowanych przez OTOMOTO.

 

Popularny serwis internetowy będzie obecny również podczas nadchodzącej edycji święta motoryzacji. Szczegóły dotyczące atrakcji, jakie pojawią się w strefie poznamy wkrótce.

 

Poznań Motor Show 2023 odbędzie się w dniach od 30 marca do 2 kwietnia.

 

Źródło: Grupa MTP

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).