To był tydzień! (52) | MOTOFAKTOR

To był tydzień! (52)

person Adrian Januszkiewicz 1/01/2023

To był tydzień - najważniejsze wydarzenia w polskiej (i nie tylko) branży aftermarketowej w dniach 26 grudnia 2022 r. - 1 stycznia 2023 r.

 

Dobiegł końca grudzień, jak i cały rok 2022. W ostatnim tygodniu minionego roku parę rzeczy w branży moto się wydarzyło. Auto Naprawa Gregor z Sadlinek nieopodal Kwidzyna stała się 200. warsztatem w Polsce sygnowanym logo NexusAuto.

 

Polski Związek Przemysłu Motoryzacyjnego (PZPM) ogłosił, że będzie partnerować kolejnej edycji Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników.

 

Firma Würth otworzyła dwa nowe punkty sprzedaży – w Przemyślu i we Wrocławiu.

 

Sieć Q Service Castrol podsumowała rok 2022 pod kątem najczęściej zgłaszanych usterek przez klientów warsztatów samochodowych.

 

Opublikowane zostały wyniki tegorocznego Goodyear Sustainable Reality Survey.

 

Wrocław ogłosił wstępnie plany utworzenia własnej Strefy Czystego Transportu.

 

Licznik Elektromobilności prowadzony przez PSPA i PZPM wskazał, że Polska znajduje się na niechlubnym miejscu, jeśli chodzi o liczbę stacji ładowania EV na 100 km.

 

Bosch włączył się w projekt 6G-ICAS4Mobility, który ma wpłynąć na rozwój połączonej mobilności w niedalekiej przyszłości.

 

Pojawił się ostatni w tym roku numer „Auto Panoramy” publikowanej przez Auto Partnera.

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).